Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Kako rešiti sledeći problem? Krenuli smo sa unosom biljnih kultura, izađoh iz sobe na minut a za to vreme dete klikne i preda zahtev a ja uneo samo jednu jedinu parcelu. Da poludim. :eek: Kome se obratiti da bi se otključala mogućnost unosa ostalih parcela i biljnih kultura?
 
Kako rešiti sledeći problem? Krenuli smo sa unosom biljnih kultura, izađoh iz sobe na minut a za to vreme dete klikne i preda zahtev a ja uneo samo jednu jedinu parcelu. Da poludim. :eek: Kome se obratiti da bi se otključala mogućnost unosa ostalih parcela i biljnih kultura?
Samo treba otici na izmenu zahteva i uneti ostale parcele.
 
Oni koji imaju dosta svoje zemlje lakše podnose tu igranku.
Ni to mi baš nije jasno. Imaš svoju zemlju i ostvaruješ neki mali plus i onda uzmeš tuđu zemlju u arendu, gde ćeš verovatno imati minus i samim tim umanjuješ onaj plus sa sopstvene zemlje i pri tome se još više naradiš i raubuješ svoju mehanizaciju. Umreću, jednog dana, a neće mi ovo biti jasno.
 
Jel moze da se menja setvena struktura posle podnosenja zahteva?
 
To znaci da ako sejemo suncokret a stavili smo sad da hocemo kukuruz i posle kad budemo predali povracaj za seme da vratimo za sta smo kupovali seme tj za suncokret ne moze nego ce ostati kukuruz ??
 
Pa toliko je bilo polemike i razgovora na sastancima sa ministarkom i njeno ubedjuvanje da ce moci da se dobije samo za sertifikovano seme, da bi sad bilo neposteno sa njihove strane da ne bude nista. ali kod njih je moguce sve.
 
Kako rešiti sledeći problem? Krenuli smo sa unosom biljnih kultura, izađoh iz sobe na minut a za to vreme dete klikne i preda zahtev a ja uneo samo jednu jedinu parcelu. Da poludim. :eek: Kome se obratiti da bi se otključala mogućnost unosa ostalih parcela i biljnih kultura?

Ne vidim mogućnost kako? Kod zahteva stoji primljen. 🥵
Zahtev možete da menjate sve dok ne bude pisalo Prihvaćen ili Poslat na isplatu
483ea4cd0f1ac56d0.png


1bb5b142279768f94.png




274276afd746ffab2.png


31680270485d42a2f.png



Jedna mala napomena sada umesto da vam piše Primljen pisaće vam Izmenjen



Inače nema potrebe da čekirate jednu po jednu parcelu dovoljno je da kliknete na Uključi sve


 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh