Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu


Niko ne govori kakav mu je status na ePodsticaji


Da li vam je i dalje Primljen ili se promenio U radu ili Poslat na isplatu ?
Код мене је било примљен али сам га изменио да променим ону ставку о сагласности сад стоји да је измењен.Једино товаре есандуче са оним порукама акти предмета укупно осам стигло:LOL:
 
Poslednja izmena:
Sta bi o podsticajima za osiguranje i za prikljucne masine iz 2023god stoje predmeti vec 2meseca u radu a nista se ne desava??
 
Ministarka je rekla da je sve isplaceno iz 2023.

@sinisa1979 ne znam u kojoj temi smo bese pisali ali proverio sam sa lokalnim PSS u vezi izmena za "obradivu povrsinu" vs "povrsinu pod kulturom", kazu da je sasvim dovoljno smanjiti povrsinu pod kulturom i da se ne mora brisati parcela i upisivati ponovo da se menja povrsina koja se obradjuje.
 
Ma de isplaceno, meni na dva gazdinstva premija osiguranja nisu iplatili
 
@milan11 ma ja sam smanjio, i pašnjake izbacio a sledeće godine će vidimo...
Neki clanak sam procitao juce ili prekjuce,gde je ministarka rekla da se svaka koja obradjena povrsina (pa i pasnjak) moze prijaviti za subvencije ako je stvarno zasejana.I sam sam skinuo dva pasnjaka pre nego sto je to objavljeno.Pokusavao 2 dana da zovem call centar i raspitam se, ali non-stop izbacuje da nema slobodnih operatera.
 
Ma sigurni su mi ko vrbov klin.... Jes da sam izbacio pašnjaka kod mene i kod ćaleta oko 1ha, al ajd. Žao mi komšinice, njoj sam od 6ha izbacio skoro 1ha....
 
Колико сам испратио мало мало па се неки пашњаци багрењаци ливаде помињу, прошле нико ни да помене кад је требало да се исплаћује није било ничег🤣
 
Poslednja izmena:
Колико сам испратио мало мало па се неки пашњаци багрењаци ливаде помињу, прошле нико ни да помене кад је требало да се исплаћује није било ничег
Pa kad ste vi, stanovnici naše severne pokrajine, prijavljivali po 20-30ha šume, pašnjaka i prirodnih livada kao kukuruz
Zato sada ministarka i mora stroga da bude
 
Слажем се колега у потпуности јер је то истина а ја сам на њеној страни увек. Треба то да признамо а не само да оптужујемо како је неко неправедан према нама .Како другачије не схватам до нас је све не тамо неког другог трећег...
 
Ima jedna parcela koja se u katastru vodi na člana domaćinstva, a meni na e agrar piše da je u vlasnistvu nosioca domacinstva - odnosno mene. Moram li to da menjam jer sam već podneo zahtev za subvencije?

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh