Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Да, вероватно ће бити неко из власти ко ће прогласити велику победу и успех. А то појединим особама утиче на психу.
Пробаћу да региструјем мотокултиваторе и приколицу па јављам утиске...
 
Za politicke poene me sada vec bas briga spremam prikolicu ,instalaciju ,gume ,tablicu ima ali nema saobracajnu da li se moze dobiti neki prepis iz sup-a sa podacima ,plocica original na njoj.Koristim je vec vise od 10 god ali sad su sve blize da me navataju a koristim je najvise 3 puta godisnje
 
Ako ćeš na izjavu skida se tablica, sklanja saobraćajna ako je imaš i svaki dokaz ranijeg vlasništva.
 
Ма јбе ми се ко ће шта да прогласи и ко ће покупити ловорике битно је да су дозволили да се легализује механизација без порекла. Верујте ми прескупа је зајебанција када вас нахватају без папира и регистрације, а још горе недао Бог неког удеса. Ја имам једну приколицу коју прошли пут нисам решио али сада само ови наши овде да почну и решавам је без чекања.
 
Kaze mi poznanik sto radi na tehnickom da ce atmosfera biti kao i u proslom krugu. 2god nigde nikoga i onda njih 100 ce da se nagura u zadnjih mesec dana
 
U svakom slučaju mislim da je ovo dobra stvar. Da se registruje mašinerija bez dokumentacije, i reši problem, a ne da se drhti kada prodje patrola pored vas.
 
Ko ima đubretarke sada neka iskoristi priliku.
Pa ako je veća od 2,5T mora da ima vazdušne uređaje po propisu, kao i sve ostalo. Da bi bilo regularno. A većina iz uvoza nema ni pločice na sebi zato što lažu godište.... Tako da ne verujem da će se neki tehnički usuditi da to pusti na registraciju. Pa da ga zatvore na 60dana....

2004 ili koje je bilo na dva svedoka. Drugarov tata registrovao prikolice (4-5komada) od 8-10t na dva svedoka bez ikakvih kočnica i to je tako išlo do neke 2015-te.... Zaustave ga zbog svetla što nema na prikolicama.... Kada su videli da nema kočnice nikakve, bile pune jedva uspeo da stane... Saobraćajne mu uzeli. Da bi kasnije došla kontrola i poništila registracije posle 11 godina. A tehnički pregled koji je to tada pustio je dobio kaznu 4 ili 5miliona 2015-te da plati zbog toga....
 
Poslednja izmena:
Moja je registrovana bez vazdušnog uređaja.Tehnički rađen u Zrenjaninu,2015, /kemperica slikana iz više uglova/.
 
Sada više ne može da se dobije tehnički na te tako registrovane bez kočnica. Bar gde sam ja pitao na par mesta.
 
Код нас се још ништа не зна питао у МУП - у и пар агенција што раде техничке прегледе свугде одговор исти немају, никакве информације. До даљњега ништа.
 
Распитао сам се и одговор је био "полако"... Прво решавају механизацију са важећим папирима. Ионако каже веза на техничком кога врате због неправилности пола њих се не врати.
 
Cini mi se da vecina tehnickih ni ne moze da radi mehanizaciju jer su uveli pravilo da moraju da poseduju poligon odredjenih dimenzija. Znam da su u pitanju dimenzije tipa: duzina mora biti (cini mi se) oko 140m i sirine ne znam koliko
 
Zašto takva reakcija?Zar su forum i članovi istog išta krivi za to što još uvek nije počela praktična primena zakona već je još uvek slovo na papiru?
Mozda je reakcija malo ishitrena ali mislio sam da je to briga vecine Nisam ni pomislio da su clanovi foruma krivi ali informacija ima iz raznih sfera a o ovome jako malo.Znam da tehnicki ove godine nije uradjeno na 70% vozila a policija slabo proverava,a do sada non stop provera.Nije to malo cudno?Jos jednom se izvinjavamo
 
Nazad
Vrh