Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Nisam...
Obavestiću Vas blagovremeno šta sam uradio, povodom registracije, koja je procedura morala da se ispoštuje...
Što se varenja pločice tiče, htedoh, al mi se nije dalo, ne nađoh odgovarajuću elektrodu po specifikacijama koje su preporučene...
 
Ајде колега мани зезанција терај то на технички окозисмо се чекајући да видимо епилог. 😁
 
Ja sam juče svratio u agenciju da pokupim neke tablice,i popričamo o ovom na dva svedoka,navodno ne rade više,zvali smo i sup i oni nemaju informaciju za sad da može i 24te da se to uradi...a u zvaničnom saopštenju na netu sam našao da traje do 31.12.2024..e sad ko je tu lud
 
"Otkačili te" , Sremac, moderno rečeno...😃
Važi do 30.12.2024. , provjereno...😎
U međuvremenu, nikakva nova Uredba nije izašla koja bi taj rok za registraciju , "na 2 svedoka" , izmenila...
 
Poslednja izmena:
Razumem ja tebe al onaj drkoš u sup-u koji to treba da aminuje je rekao da ne može za sad i šta ja tu mogu...
Isto smo imali drkoša zaduženog za pio,on otišao u penziju i došao još gori...sad ne znam da li da se radujem kad ovaj iz sup-a bude trebao da se penzioniše..
 
Piši prijave (žalbe) na njegov rad...
Danas pošalješ mejl i žališ se, Ministarstvu, sutra neki tvoj rođak, prekosutra prijatelj, naksutra kum, pa da vidiš kako će stvari da se pokrenu sa mrtve tačke...
Veruj da je Irig po tom pitanju još gori...
Mala opština, ode majka sa mesta sekretarice Opštine u penziju, dođe kćerka na radno mesto glavni Matičar...
I sve All Right.....😂
Ne razumem šta ne može ?
Imaš neregistrovan traktor, popuniš Izjavu da si Vlasnik više od 10 godina i overiš kod Notara sa 2 svedoka, sa tom Izjavom nađeš način da traktor nekako "oteraš" na Tehnički pregled, a da izbegneš patrolu Policije usput, ako prođeš Tehnički, vraćaš traktor kući, a sa dokumentacijom sa Tehničkog, Izjavom o vlasništvu od Notara,i potvrdom da se baviš poljoprivredom ili potvrdom o reg.polj. gazdinstvu, sve odneseš "drkošu" u Sup i predaš na šalter pa nek' proba da odbije prijem...
Zahtevaj, nemoj da moliš !!!
Još nešto da te naučim, obavezno moraš da se "skockaš" , temeljno obrijan i ošišan, najbolje odelo koje imaš kao da ideš u proševinu, i prolaziš, jer odelo čini čoveka !!!!😂
Ja turim i Sremački šešir na glavu (iako sam "Sremac u pokušaju"), kad znam da sam u pravu a idem da isterujem Pravdu, malo ga nakrivim u stranu i napred, i ne skidam ga ni u kancelariji !!!
Kod bilo kakvog umišljenog "drkoša" koji zamišlja da ima neku "vlast" !!!!! 😝
 
Da li izjavu sam pises ili ima kod notara da se uzme neki sablon.
Kao što Jole veli, uzmeš u Sup-u a popuniš sam kod kuće, "nahvataš" 2 svedoka i Vas trojica odete kod Notara na overu...
Svedoke oteraš, jer ti više ne trebaju, :p , pa sa ,recimo, traktorom, a sa Izjavom u džepu, odeš na Tehnički...
Ovako izgleda Izjava :

 
Nazad
Vrh