Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

Hoće po ovom zakonu na 2 svedoka moći da se registruje osočara cisterna i kemperka?
 
Što se tiče poljoprivrednih mašina mora da su starije od 10 godina i da su u vlasništvu 5 godina što se dokazuje overenom izjavom.
 
Ako imaš vazdušne uređaje što da ne, i ako te puste da je sve ispravno i po standardu kako tehnički pregled zahteva. Tvoja dobra volja ako hoćeš da ih registruješ.
Ja sam je registrovao bez vazdušnog uređaja.Tehnički urađen u Zrenjaninu jer su naši Kikinđani najpametniji.I to je samo moj komšija(pokojni) samo slikao i registrovao sa malim problemom u SUP-u-Jedna šalterska službenica nije htela uopšte da je registruje jer Ćorić nema podatke kad i gde je nabavio prikolicu.Sutradan otišao kod druge,tražila je da svojim rečima napišem kako i gde sam je kupio.Ja sam to odradio i rekla mi da dođem za 2 nedelje po saobraćajnu.To je naša administracija.Kemperice imaju parkirne kočnice.Stavljanje vazdušnog uređaja koji nije fabrički predviđen bi bilo teško karabudženje.
 
Moja đubretara ima uljne kočnice, stigla tako iz Francuske.Papire nemam baš nikakve, ne znam da li bih mogao da je registrujem pošto je kod mene u vlasništvu manje od godinu dana a pitam zbog toga što je sigurno zavedena negde na carini prilikom uvoza, zakon nalaže da je u vlasništvu najmanje 5 godina pa da me ne odbiju.
 
Moja đubretara ima uljne kočnice, stigla tako iz Francuske.Papire nemam baš nikakve, ne znam da li bih mogao da je registrujem pošto je kod mene u vlasništvu manje od godinu dana a pitam zbog toga što je sigurno zavedena negde na carini prilikom uvoza, zakon nalaže da je u vlasništvu najmanje 5 godina pa da me ne odbiju.
Probaj da to rešiš sa tim od koga si kupio ako uuopšte ima traga.
 
Moja đubretara ima uljne kočnice, stigla tako iz Francuske.Papire nemam baš nikakve, ne znam da li bih mogao da je registrujem pošto je kod mene u vlasništvu manje od godinu dana a pitam zbog toga što je sigurno zavedena negde na carini prilikom uvoza, zakon nalaže da je u vlasništvu najmanje 5 godina pa da me ne odbiju.
Dodas jednu cifru na broju sasije 😀
 
IMG_20220404_175551.jpg

IMG_20220404_175528.jpg

Gde bi mogao ovde biti br. šasije, ili je možda imala samo pločicu?
 
Po meni nemoguće da je imala samo pločicu uzmi čeličnu četku i udri po desnoj strani u sa čela valjda češ ga naći.
 
Ovo dubrava? Probaj na sasiji iznad zadnjeg levog ili desnog tocka, zaboravio sam vec
 
Plocica iznad rude desno, kad gledas u nju sa traktora, a broj bi trebao biti po tom njihovom priznatom katalogu iznad prednjeg levog…
 
Da li neko zna, da li moze traktor bez papira da se registruje ako je od skoro u vlasnistvu, da li to moze nekako da se resi?
 
Nazad
Vrh