Registracija polj. mehanizacije bez potrebne dokumentacije

PG Krnac

─îlan
U─Źlanjen(a)
13 Okt 2009
Poruka
2.560
Ho─çe po ovom zakonu na 2 svedoka mo─çi da se registruje oso─Źara cisterna i kemperka?

pidikanac

─îlan
U─Źlanjen(a)
13 Jan 2010
Poruka
5.230
┼áto se ti─Źe poljoprivrednih ma┼íina mora da su starije od 10 godina i da su u vlasni┼ítvu 5 godina ┼íto se dokazuje overenom izjavom.

Zoran0230

Prijatelj Foruma
U─Źlanjen(a)
1 Jan 2010
Poruka
11.614
Ako ima┼í vazdu┼íne ure─Ĺaje ┼íto da ne, i ako te puste da je sve ispravno i po standardu kako tehni─Źki pregled zahteva. Tvoja dobra volja ako ho─çe┼í da ih registruje┼í.
Ja sam je registrovao bez vazdu┼ínog ure─Ĺaja.Tehni─Źki ura─Ĺen u Zrenjaninu jer su na┼íi Kikin─Ĺani najpametniji.I to je samo moj kom┼íija(pokojni) samo slikao i registrovao sa malim problemom u SUP-u-Jedna ┼íalterska slu┼żbenica nije htela uop┼íte da je registruje jer ─ćori─ç nema podatke kad i gde je nabavio prikolicu.Sutradan oti┼íao kod druge,tra┼żila je da svojim re─Źima napi┼íem kako i gde sam je kupio.Ja sam to odradio i rekla mi da do─Ĺem za 2 nedelje po saobra─çajnu.To je na┼ía administracija.Kemperice imaju parkirne ko─Źnice.Stavljanje vazdu┼ínog ure─Ĺaja koji nije fabri─Źki predvi─Ĺen bi bilo te┼íko karabud┼żenje.

Mati─ç

Super Moderator
Urednik
U─Źlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
39.471
Moja ─Ĺubretara ima uljne ko─Źnice, stigla tako iz Francuske.Papire nemam ba┼í nikakve, ne znam da li bih mogao da je registrujem po┼íto je kod mene u vlasni┼ítvu manje od godinu dana a pitam zbog toga ┼íto je sigurno zavedena negde na carini prilikom uvoza, zakon nala┼że da je u vlasni┼ítvu najmanje 5 godina pa da me ne odbiju.

Zoran0230

Prijatelj Foruma
U─Źlanjen(a)
1 Jan 2010
Poruka
11.614
Moja ─Ĺubretara ima uljne ko─Źnice, stigla tako iz Francuske.Papire nemam ba┼í nikakve, ne znam da li bih mogao da je registrujem po┼íto je kod mene u vlasni┼ítvu manje od godinu dana a pitam zbog toga ┼íto je sigurno zavedena negde na carini prilikom uvoza, zakon nala┼że da je u vlasni┼ítvu najmanje 5 godina pa da me ne odbiju.
Probaj da to rešiš sa tim od koga si kupio ako uuopšte ima traga.

MONTOYA

─îlan
U─Źlanjen(a)
21 Jun 2009
Poruka
16.602
Dodas jednu cifru na broju sasije ­čśÇ

sasa74

─îlan
U─Źlanjen(a)
22 Mar 2017
Poruka
637

Gde bi mogao ovde biti br. ┼íasije, ili je mo┼żda imala samo plo─Źicu?

pidikanac

─îlan
U─Źlanjen(a)
13 Jan 2010
Poruka
5.230
Po meni nemogu─çe da je imala samo plo─Źicu uzmi ─Źeli─Źnu ─Źetku i udri po desnoj strani u sa ─Źela valjda ─Źe┼í ga na─çi.

Farmer II

─îlan
U─Źlanjen(a)
7 Mar 2009
Poruka
5.466
Ovo dubrava? Probaj na sasiji iznad zadnjeg levog ili desnog tocka, zaboravio sam vec

diesel d-60

─îlan
U─Źlanjen(a)
25 Feb 2012
Poruka
3.417
Plocica iznad rude desno, kad gledas u nju sa traktora, a broj bi trebao biti po tom njihovom priznatom katalogu iznad prednjeg levogÔÇŽ

Veki12

─îlan
U─Źlanjen(a)
8 Maj 2020
Poruka
192
Da li neko zna, da li moze traktor bez papira da se registruje ako je od skoro u vlasnistvu, da li to moze nekako da se resi?

Vrh