Ivermektin kao lek protiv korone

Ниси,. Ти си .177-ца
Хе хе хе8-)

Може ли неко да упозори господина @Зорге да не прелази меру. Синоћ је наводио на то да се тема закључа јер је скретала у супротном правцу од његове "сорошевске" визије.

Сада прелази на личне расправе.

Што се тиче теме и навођења „броја заражених“... не могу да верујем да се у сред зиме (са неугодно променљивим временом) појаве инфекције...
 
Синоћ је наводио на то да се тема закључа јер је скретала у супротном правцу од његове "сорошевске" визије.
Не психонауту, већ имам и више него довољно искуства као модер, да знам у ком правцу ће да оде тема у којој почне међунационално препуцавање, а модер не стигне да пичкарање сасече у корену. Ти то не знаш јер са тим немаш баш никаквих искуства са нечим таквим. А ти "ратниче света" слободно настави своје психоепизоде.
 
He,he pošto sam kao Ljubiša(Javlja mi se,samo nemam prsten) skontao u kom to pravcu ide,lepo sam otišao u javnu ustanovu krajem novembra i za 1800din uradio test na antitela koji je validan 90 dana Sad opušteno sedim u kafani i mogu da zezam komunalnu policiju kada dođe posle 20h.Malo mi falilo da pitam popa neki dan,jel mogu ja s ovim papirom da plivam za krst.:haha:
 
Poslednja izmena:
A ako lekar preporuci ivermektin?
🤔🤔🤔🤔🤔
Da meni preporuči tako na uvo, ja bi ga zamolio da predamnom on popije taj lek za konje. Kada bi ga video kako pije lek za konje bilo bi mi jasno koliko je pametan i ne bih ga ništa dalje slušao. Vrlo bih verovatno napisao ovde na forumu njegovo ime i prezime da se zna ko je taj šaptač za koronu.


Uglavnom da se manem lekova za konje i onih koji se time leče, došlo je do toga da sam i ja pozitivan na koronu. Tri puta sam vakcinisan, od simptoma sam jedan dan imao temperaturu 38°C koja je bila propraćena malaksalošću. Od tad je prošlo 5 dana, čekao sam da vidim ima li još kakvih simptoma, kako vidim nema pa da napišem ovde.

Jedino što neznam sad kako sam tri puta vakcinisan, ako bi mi neko od paranoida mogao objasniti da imam jedan ili tri čipa ubačena. :haha::haha::haha:

Šalu na stranu, nemojte se lečiti po savetima koji pišu na internetu, posavetujte se sa stručnjacima koji imaju iskustva.
 
Danas mi priča frizer .Zaglavio bio Batajnicu 7 dana sa dva sinofarma.
U par dana 6 mladića otputovalo ne vakcinisano.
Medju njima.i jedan da kažemo poljoprivrednik iz Tovariseva.
Prema tome dabome
 
Za ovaj sad talas bolje stite antitijela od prelezanog kovida od vecine vakcina bar u vecini slucaja . Tako kazu statistike
Nemoj druže da čitaš statistike-naročito što vlast objavi.Vidiš da se kod nas ne zna ni koliko ima vakcinisanih.Predsednik ima jednu UPK,drugu,vakseri.treću,antivakseri 4-u....Ima glava da te zabole a tačnu informaciju nećeš dobiti.
 
Ovo je potpuno tačno, ali za one koji nisu preležali tu je vakcinacija. Ne treba biti neozbiljan i samostalno se zaražavati, jer je neko to preporučio kao bolje.

https://www.danas.rs/bbc-news-serbi...-horka-se-namerno-zarazila-i-potom-preminula/
U ovom slučaju su vakcinisani zarazili nevakcinisanu.Bilo je na FB i komentare bi možda trebalo pročitati.Ta priča o namernom zaražavanju je smešna.Najveći pronlem su mere koje se preduzimaju i što vakcinisani šire koronu i to dobro.Piše i da u Australiji teniseri neki imaju koronu a da ih niko ne testira iako su pravila o zaštiti zdravlja na prvom mestu ( izgleda samo za Noleta).U takvoj zemlji,na takvom turniru i da nema testiranja.
 
Da meni preporuči tako na uvo, ja bi ga zamolio da predamnom on popije taj lek za konje. Kada bi ga video kako pije lek za konje bilo bi mi jasno koliko je pametan i ne bih ga ništa dalje slušao. Vrlo bih verovatno napisao ovde na forumu njegovo ime i prezime da se zna ko je taj šaptač za koronu.


Uglavnom da se manem lekova za konje i onih koji se time leče, došlo je do toga da sam i ja pozitivan na koronu. Tri puta sam vakcinisan, od simptoma sam jedan dan imao temperaturu 38°C koja je bila propraćena malaksalošću. Od tad je prošlo 5 dana, čekao sam da vidim ima li još kakvih simptoma, kako vidim nema pa da napišem ovde.

Jedino što neznam sad kako sam tri puta vakcinisan, ako bi mi neko od paranoida mogao objasniti da imam jedan ili tri čipa ubačena. :haha::haha::haha:

Šalu na stranu, nemojte se lečiti po savetima koji pišu na internetu, posavetujte se sa stručnjacima koji imaju iskustva.
Mozda nemas cipove ubacene ali zato imas koronu I to ti je dovoljno za sad

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Tri puta sam vakcinisan, od simptoma sam jedan dan imao temperaturu 38°C koja je bila propraćena malaksalošću.
Тинтара болела?
ako bi mi neko od paranoida mogao objasniti da imam jedan ili tri čipa ubačena
Док је не јаве параноиди - мислим да су прво убризгана два чипа, а после "бриџ" за њихово повезивање. Сад имаш процесорску снагу довољну за "мајнинг" и само још да тражиш да ти уграде УСБ 3.0 конектор.
 
Da meni preporuči tako na uvo, ja bi ga zamolio da predamnom on popije taj lek za konje. Kada bi ga video kako pije lek za konje bilo bi mi jasno koliko je pametan i ne bih ga ništa dalje slušao. Vrlo bih verovatno napisao ovde na forumu njegovo ime i prezime da se zna ko je taj šaptač za koronu.


Uglavnom da se manem lekova za konje i onih koji se time leče, došlo je do toga da sam i ja pozitivan na koronu. Tri puta sam vakcinisan, od simptoma sam jedan dan imao temperaturu 38°C koja je bila propraćena malaksalošću. Od tad je prošlo 5 dana, čekao sam da vidim ima li još kakvih simptoma, kako vidim nema pa da napišem ovde.

Jedino što neznam sad kako sam tri puta vakcinisan, ako bi mi neko od paranoida mogao objasniti da imam jedan ili tri čipa ubačena. :haha::haha::haha:

Šalu na stranu, nemojte se lečiti po savetima koji pišu na internetu, posavetujte se sa stručnjacima koji imaju iskustva.
I sada širiš koronu.I onda nevakcinisani opet krivi.
 
Slučajno naletim na tekst.
https://www.novosti.rs/drustvo/vesti/1078532/najnovije-vesti-korona-virus-omikron-delta-soj-srbija
Drugar u novembru 2020 zakači koronu i on i supruga,dugo su bolovali ali preoboleli i oporavili se. Poslednji put se vidim sa njim na svinjokolju kod pašanca 1.12.21 kaže da mu nešto loše sumnja na posledice od korone,čujem se oko božića 23-24 zvao da dođem po neke zečeve da koljem da ih se otarasi.Dogovorimo se da se čujemo pole Božića (rumuni slave 25.1) i više se nije javio ,umro je posle našeg Božića.Bio je u kamenici imao je neku senku na plućima.Posle prelžane korone išao je na snimanje sve je bilo ok i ništa nije slutilo na brzi kraj.
 
Nazad
Vrh