Ivermektin kao lek protiv korone

Slučajno naletim na tekst.
https://www.novosti.rs/drustvo/vesti/1078532/najnovije-vesti-korona-virus-omikron-delta-soj-srbija
Drugar u novembru 2020 zakači koronu i on i supruga,dugo su bolovali ali preoboleli i oporavili se. Poslednji put se vidim sa njim na svinjokolju kod pašanca 1.12.21 kaže da mu nešto loše sumnja na posledice od korone,čujem se oko božića 23-24 zvao da dođem po neke zečeve da koljem da ih se otarasi.Dogovorimo se da se čujemo pole Božića (rumuni slave 25.1) i više se nije javio ,umro je posle našeg Božića.Bio je u kamenici imao je neku senku na plućima.Posle prelžane korone išao je na snimanje sve je bilo ok i ništa nije slutilo na brzi kraj.
Емболија плућа доста старијих људи је фасовало на Мишелуку, а лечење јако дуго траје.
 
Да али најбитније је да се проверава д-димер и да се одма реагује. Мада код нас као и 5000 није ништа страшно али то је сигурна тромбоза. Ја сам по отпусту имао 483 д-димер, две недеље после отпуста оде ми на 1460 и докторица као ништа страшно то ћемо лековима решити пијте аспирин и биће ОК. После 10 дана ја на контролу 2340 д-димер и тада су ми дали 7 дана ујутро и увече 0,6мл фраксипарина,8 дан на контролу пао ми на 450, а нормала је до 500 д-димер. Сада ових дана опет морам ићи да исконтролишем д-димер али овај пут приватно јер по њиховом ја сам завршио са лечењем у ковид амбуланти.
 
Danas mi preminuo prika.Pre 3 dana je primljen na ORL odeljenje kao onkološki bolesnik u kritičnom stanju.Rađen mu je brzi test i negativan je.U izveštaju ladno napisano da je uzrok smrti covid.Moj sin lično bio prisutan.Mlad čovek (46 godina napunio u decembru)
Inače je u pitanju bio rak kože (melanom)-jedan od agresivnijih.
 
То је онај човек кога си недавно поменуо, да није могао раније да оде до онколога?
 
Prvo nisu hteli da ga prime jer je rak uznapredovao i onda se prija žalila pa su ga primili (po zakonu su u obavezi da ga prime mesec dana).I tako bolesnog su ga mučili da bi se isnimao -da bi se mogli papiri dostaviti lekarskoj komisiji.To je naše zdravstvo.Nije ni stigao da odradi sve preglede.
Ko ti je bio prika?
Šagi-on je očuh mojoj snajki.Radio je pri vojsci kao mlađi vodnik ranije a sada kao obezbeđenje pri NIS.u.
 
Pazite šta vozite.

72c7969cbb646ca41e94d90420991abe.jpg


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
У мом окружењу већ троје људи који су вакцинисани и бустирани су добили вирус.
Хтео бих да вас посаветујем да се чувате. Јачајте ''снагу'', витамини воће, одмор, мање стреса више љубави и позитивног размишљања...
 
И код мене у околини то исто - ујак, његова жена и њен зет. Срећом, осим кашља и пар дана "ломљења", јаче симптоме нису имали. Е сад, последице и опоравак неће бити тако лаки, барем за ујака - нема снаге и вазда га нешто жига. А за воће, лаку исхрану и одмор не можемо да га натерамо, чак ни да пије довољно течности.
 
OMIKRON IZVESTAJ SA LICA MESTA
Sto se tice OMIKRON a 22 i 23 januar cela familija je pokosena a iako niko od nas nije isao kod lekara to je to i nema sta drugo da bude .Simptomi su prvi dan temperatura od 38 do 39 drugi dan plucna temperatura oko 37 ,2 a treci dan svi normalni niko nije imao nista ozbiljnije mislim na pluca ali ono sto valja napomenuti a to je da je posle ovog i po lekarima blazeg virusa ostala neka malaksalost dugo se spava stomak kao da treperi po malo a kakva nam je krvna slika ne znamo ali kod mene npr blaga nesvestica neki ladan znoj po malo probija.
Donosioc tj prenosioc virusa je osoba koja je tri puta vakcinisana protiv korone i jednom protiv sezonskog gripa a jedna od stvari gde sam bio skeptican je da je stvarno ogroman broj ljudi za kratko vreme inficiran ovim blazim oblikom samo sto mnogi nisu posecivali lekara pa se ne moze ni odrediti tacan broj sa sigurnoscu
Kako god bilo nadamo se da je ovo i poslednji virus u mega seriji koju su farmaceutske kuce slucajno ispustile i nadamo se skorom zavrsetku pandemije (y)
 
I ja sam prosle godine prelezao blazi oblik korone dve nedelje ozolacija, vakcinisao se u nov i dec sa kinezom. I prosle nedelje cetvrtak krene grlo da me pecka, odem u petak na kontrolu pozitivan. Dobijem vitamine i panklav da pijem, u petak krecem da radim jer je sad nedelju dana izolacija, nema retestiranja tako mi rekli u covid centru. Dobro mi je, ali mi nisu snimali pluca, vadili krv sve u referentnim vrednostima.
 

Чувајте се...

URANAK1 | Od Fajzer vakcine zaštita od omikrona je nula | Dr Sergej Boljević

 
Nazad
Vrh