Ivermektin kao lek protiv korone

Pa gospodja ponavlja ustaljenu mantru, cujes je svaki dan, a ovaj lik je vanserijski.
Ja bi se kladio da je ovaj ili njegov brat blizanac bio u JNA jedno vrijeme gdje i ja , kad je dosao na odsluzenje ruke u zavojima ,a po licu sljive, a bio stariji od nas. Pitam ja njega poslije odredjenog vremena sta dodje takav , kaze bila oprostajna , pustili ga iz zatvora(zato bio stariji), nekog iscakijao ,kad ga pustili morao da se javi u JNA , onda na "oprostajnoj" u bircu se potukao, i milicija ga dopratila u kasarnu.
Stvarno vanserijski lik :haha: , a i na odsluzenju odma posle zakletve dosao sa prvog izlaska i dobio 15 dana u vojni zatvor u Kragujevac , vijao po pisti nekog desetara slovenca bajonetom od M48, stavrno vanserijski lik.
 
Izneo je samo par činjenica na jedan interesantan način.Naravno ko je protiv tih činjenica-okarakterisaće ga kao kreaturu.
 
Najnovije vesti iz komšiluka,od 15.02.vise ne važe zeleni certifikat već će ubuduće biti vakcinalni certifikat i to 2 vakcine 6 meseci a buster doza neograničeno.Šta je interesantno da se pod busterom računa i zaražavanje kovidom posle 2 vakcine........ludilo nema šta ::000::
 
Ta je rjesila da se zauvjek razvede od muza, pa mu prepisala pravi lijek :haha: .

Inace Hr je definitivno zemlja antivaksera, slusam neki dan jednu medicinsku sestru(dalmacija) , pretstavila se da je dobila otkaz kao medicinska sestra, kaze korona ne postoji to su izmisljotine.

Inace od Hr moguce manje vakcinisanih ima samo Rusija i vise mrtvih na 1 mil stanovnika, bolnica u Splitu u kolapsu pola doktora zarazeno , prakticno ne radi , hitne slucajeve salju u unutrasnjost a i lekare iz unutrasnjosti u dalmaciju.
 
Cekaj , ili nas ne priznas za drzavu ili si zaboravio . Nemoj nam slavu ponistavati da budemo bar u necemu naj . Bosna ubjedljivo najmanje vakcinisanih i najvise umrlih.
 
Ta je rjesila da se zauvjek razvede od muza, pa mu prepisala pravi lijek :haha: .

Inace Hr je definitivno zemlja antivaksera, slusam neki dan jednu medicinsku sestru(dalmacija) , pretstavila se da je dobila otkaz kao medicinska sestra, kaze korona ne postoji to su izmisljotine.

Inace od Hr moguce manje vakcinisanih ima samo Rusija i vise mrtvih na 1 mil stanovnika, bolnica u Splitu u kolapsu pola doktora zarazeno , prakticno ne radi , hitne slucajeve salju u unutrasnjost a i lekare iz unutrasnjosti u dalmaciju.
Jesi li ti brojao te mrtve i zaražene.Jesi li ubeđen da su to tačni podaci.Isto pitanje i za Momu.
 
Podaci kazu da je u BiH vise umrlih u odnosu na broj stanovnika nego npr u Srbiji . Ja mislim da je tacno , a ako nije tacno , kako ti kazes , onda je vise u Srbiji .
 
Cekaj , ili nas ne priznas za drzavu ili si zaboravio . Nemoj nam slavu ponistavati da budemo bar u necemu naj . Bosna ubjedljivo najmanje vakcinisanih i najvise umrlih.
Nije , definitivno orjunasi iz dalmacije vas presisali debelo. Priblizavamo se 15000 mrtvih od korone, za 3,8 mil stanovnika ako ima i toliko.
 
U vezi ovog zorane sto si pitao ima dugo da se prica , i nije vezano samo za koronu nego i druge stvari . Imam neku teoriju ali kasno je sad . Ukratko , internet i visak informacija i nacin plasiranja vijesti i sadrzaja prema licnom profilu koji google i ostali saznaju o nama iz algoritama pregledanja i slicnog vodi u totalnu podjelu ljudi u grupe potpuno razlicite po nekim uvjerenjima i pogledima , a proizilaze iz tog kruga "zacaranog " da , cisto naprimjer , ja i ti , citamo cesto sasvim razlicite informacije i ponovo , pa sticemo sasvim drugacije poglede , i sve vise se razlikuje ono u sta vjerujemo . Iz dana u dan ti dobijas i citas neke podatke i izjave , prepostavke koje ja uopste niti dobijam ,jer mi ne iskacu , niti trazim , i obrnuto . Nadam se da kontas sta hocu reci . Zanimljiva vremena
 
Slažem se sa tobom da su nam interesovanja drugačija što je i normalno.Ali podaci koje nam plasiraju (to si dobro naveo),dolaze i do tebe i do mene.E tu sada počinje razlaz.Zavisi,ko u šta veruje.
Vest da je doktorica lečila svog muža marvenskim lekom (kako jedna frakcija govori) nije sigurno jedinstven slučaj ali se krije iz dobro poznatih razloga.Nisam zastupnik davanja ivermektina u lečenju covida a nisam ni protiv.To se sigurno dešava i kod vas u Bosni i u Hrvatskoj.E sad kakav je tvoj stav,to je druga priča.Stav svih vakcinisanih je suprotan jer je njihovo mišljenje da je vakcina jedini lek.To je i zvanični stav SZO.E sad postoje i nevakcinisani koji imaju drgačije-šire mišljenje i mnogo su fleksibilniji i tolerantniji i više su za sopstveni izbor(mada ima i deo vakcinisanih koji druge ne bi prisiljavali na vakcinisanje i ne smeta im što se drugi leče alternativnim metodama).
 
Nazad
Vrh