Ivermektin kao lek protiv korone

Имам ја једну боцу неначету,10 евра доза,шприц имам са мојом услугом давања је цена 12 евра.😁💉
 
За оне које воле да извлаче линије и шмрчу нашло би се и које кило прашкастог ивермектина. Цена као прва рука колумбијке.
 
Ocekivao sam ozbiljnije izjave, tema je ozbiljna, ovo je jedna jeftina lako dostupna varijanta leka koji se dokazao u zemljama treceg sveta.
Dosta ljudi poznajem koji ga koriste ,izmedju ostalog i doktori u bolnici,navodno uz potpisanu licnu saglasnost ga daju ko hoce od pacijenata u Dragisi Misovicu .
Ja ga uzimam preventivno,mesecno jedna doza.
 
Čuo sam mada ne tvrdim da je tačno da su ujednom trenutku ivermektin koristili kako bi videli kako deluje na koronu...u kolikoj dozi i ostale stvari neznam...ali opet to je nezvaničan podatak....
Čuo sam da ga pojedini ljudi koriste ali stvarno nisam verovao u to....
Što se tiče doze čoveku bo trebalo najmanje dva kubika pošto za neke krupnije životinje jedan kubik ide na oko 33kg...

Послато са Nokia 1.3 помоћу Тапатока
 
Mims ima baš protokol za lečenje ljudi ivermektinom, i preventivno i terapijski. Ne kažem da su preparati injekcioni ad us vet, ali postoji rad.
Da postoje informacije da ivermektin ad us vet koriste lekari u Srbiji, za sopstvene potrebe, postoje, nezvanične. Da sam za ovo znao ranije uzeo bi. A čuo sam kada sem već preboleo koronu. Pošto imam dosta solidan titar trenutno ništa ne diram.
 
Mims ima baš protokol za lečenje ljudi ivermektinom, i preventivno i terapijski. Ne kažem da su preparati injekcioni ad us vet, ali postoji rad.
Da postoje informacije da ivermektin ad us vet koriste lekari u Srbiji, za sopstvene potrebe, postoje, nezvanične. Da sam za ovo znao ranije uzeo bi. A čuo sam kada sem već preboleo koronu. Pošto imam dosta solidan titar trenutno ništa ne diram.
Sve to znam, i za rad i za ostalo. Samo mi se čini da svako malo nešto izmisle čim se prethodno ispostavi kao neuspešno. Sećate se hlorokina?
 
Не знам ја сам почео са шалом али сад више нисам сигуран. Знам да је ивермектин јако добар за све паразите на животињама али за људе сам мислио да је отрован,а зашто немам појма.
 
Ocekivao sam ozbiljnije izjave, tema je ozbiljna, ovo je jedna jeftina lako dostupna varijanta leka koji se dokazao u zemljama treceg sveta.
Dosta ljudi poznajem koji ga koriste ,izmedju ostalog i doktori u bolnici,navodno uz potpisanu licnu saglasnost ga daju ko hoce od pacijenata u Dragisi Misovicu .
Ja ga uzimam preventivno,mesecno jedna doza.
Ja najozbiljnije, šta je tu dokazano u zemljama trećeg sveta. Koje to podatke imaš. Kolko si knjiga i radova pročitao, pouzdanih statistika.
Možda si pročitao u 3. razredu srednje nešto o virusima , ćelijama, mozda čak i o DNK itd. Sada bi da deliš savete o lečenju kovida. Pa ovo je stvarno tragikomično. Najgore je kad ne znaš kolko ne znaš. Inače nadrilekarstvo je zakonom kažnjivo. Drži se tema u kojima si potkovan. Nekoliko odgledanih reportaža na you tube i naslova u žutoj štampi te ne čini kvalifikovanim da diskutuješ o ovakvim stvarima.
Uputstvo za lek ovaj protiv parazita: crva, vaši, krpelja, muva . registrovan za lečenje krava ovaca i svinja. Ne i ostalih životinja!! , a kamoli ljudi.

Ako ga već ti lično piješ, niko ti to ne može zabraniti , al kako se ne plašiš da to nekome može naškoditi, da nekog osakatiš , ubiješ??
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh