Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
.
0baef1057720664c7b413a854e85cd49.jpg


Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Kada se pogleda celokupna profesionalna karijera on nije mozda ni medju prvih 30 a mozda ni medju prvih 50 totalno rasulo .Ali po njegovim performansama i nacinu kako je poceo karijeru i coveka koji je rusio i mleo sve pred sobom sigurno je da on nije zaradjivao silne milione da bi dobijao sve nokautom u prvoj rundi ,Sa 24 ,25 je zavrsio karijeru posle ide zatvor i skandali manjak treninga ,psihicki pad i bunari .Medjutim talenat je jedno ali ono sta je ko osvojio ostaje zapisano i samo to se broji. Ali svetska medijska zvezda tog momenta gvozdeni Majk je zavrsio karijeru zbog afere sa konobaricom malo neuverljivo ali tako to funkcionise u surovom svetu velikog biznisa nije shvatio ta pravila na vreme i platio je ceh .Postoje pravila u show biznisu mnogo veliki novac je u igri i mnogo veliki igraci .Ta pravila sa medjunarodne scene vaze sada i kod nas krimosi i menadzeri vedre i oblace a da nije tako ne bi kladionice bile najprofitabilnije firme u Srbiji. Cela Amerika ne samo sto su svi stavljali novac na pobedu Tajsona nego su se kladili da ce biti nokaut u prvoj rundi i svi srecni i nasmejani osim menadzera i svetskih kockarskih lanaca a ovaj ne kapira nista a nece da poslusa iskusnije i bi sta bi . :eek:
Njegova karijera je trajala do 90 dok nije poceo da se siba na nos da se alkoholise i vucara sa kurvama.Jeste jedan od najboljih ali nebi imao sanse protiv Alija, Formana i jos nekih starih teskasa.Prvo nizak je mnogo su krupniji pravi teskasi od njega.Bokserski iq napad i odbrana nemogu da se porede sa Alijem.

Namestanja prljave igre i izbegavanja protivnika su poznata i krenula odavano.

Najbolji P4P ikada je Suger Ray Robinson.
 
Tyson kod tskasa spada u prvih 10 po ranking listama ali svakako mnogi bi se slozili da kad je bio u punoj formi niko ne bi mogao stati u ring ispred, doduse stao bi ali samo dok ne bi pocela prva runda.
Ta zivotinja zgazila bi sve pred sobom.
Njegov iq je bio snazan udarac koji niko nije u boxu posedovao, taj udarac probio bi i probio je svaku intelegenciju i taktiku skakog boksera.
Holifildova taktika da ga posle svakog primljenog udarca uhvati u zagrljaj i udaranje glavom u lice dok ovaj nije pobesneo nije licilo na borbu.
 
Imali su drugi bokseri jaci udarac od njega i jacu bradu.Forman, Liston, Shavers jaci udarac sigurno.
 
Mislim da se ne mogu porediti neke stvari.Druge su okolnosti bile u vreme Kleja a sruge u vreme Tajsona.
Pogledajte i u fudbalu.I suđenje i treninzi i ishrana.da li je Pele bio bolji od Maradone iliMaradona od recimo Ronalda.Nekada je fudbal bio čistiji i više se vodilo računa o igračima.Klizeći se kažnjavao i crvenim kartonom a sada ako je pre dodirnuo loptu ne svira se ništa a u padu može i da se pokrje.Tako da se to ne može porediti.Nisu to glumci ili pevači.Mada i mnogi glumci i pevači ondašnji se danas ne bi ni videli u ovakvoj konkurenciji.
 
Ne moze se porediti kolektivni i pojedinacni sport. U boksu se gotovo nista nije promenilo. Uvek su postojali udaraci i tehnicari pa kako se ko snadje. Jedino su se po kvalitetu i vrsti materijala menjale rukavice. I cifre naravno.::novac::
 
Tyson kod tskasa spada u prvih 10 po ranking listama ali svakako mnogi bi se slozili da kad je bio u punoj formi niko ne bi mogao stati u ring ispred, doduse stao bi ali samo dok ne bi pocela prva runda.
Ta zivotinja zgazila bi sve pred sobom.
Njegov iq je bio snazan udarac koji niko nije u boxu posedovao, taj udarac probio bi i probio je svaku intelegenciju i taktiku skakog boksera.
Holifildova taktika da ga posle svakog primljenog udarca uhvati u zagrljaj i udaranje glavom u lice dok ovaj nije pobesneo nije licilo na borbu.
Tysaon je bio inteligentan bokser, imao je dobrog trenera izbrusena i odbrana (peekaboo) i napad.Snazan udarac i brzina.Brzina ubija to je i sam govorio, mnogo spremniji od svojih rivala do 90.

@ coci

Vise su pobedjivali skileri tehnicari od udaraca.Sto se videlo i na mecu Ali vs Forman.
 
Ali je bio vest tehnicar, ali imao je i udarac. Sigurno je da je daleko kompletniji bokser od Tajsona koji se uglavnom oslanjao na snagu udarca. Sto u glavu sto po telu. Jer kad te dva tri puta trefi u pleksus ili po bubrezima ruke automatski idu dole, a onda bum u glavu i patos.
 
Tysaon je bio inteligentan bokser, imao je dobrog trenera izbrusena i odbrana (peekaboo) i napad.Snazan udarac i brzina.Brzina ubija to je i sam govorio, mnogo spremniji od svojih rivala do 90.
Gore si rekao da su drugi imali jaci udarac od njega a sad kazes da je snazno udarao.
Ja i dalje tvrdim d su mozda neki drugi bili intelegentniji i koristili vise neku taktiku od Tysona ali niko nije udarao snaznije od njega.
Imao je strahovito ubitacan udarac.
 
Gore si rekao da su drugi imali jaci udarac od njega a sad kazes da je snazno udarao.
Ja i dalje tvrdim d su mozda neki drugi bili intelegentniji i koristili vise neku taktiku od Tysona ali niko nije udarao snaznije od njega.
Imao je strahovito ubitacan udarac.
Mislio sam na neke starije borce.
 
Dal ima negdje tifon , polovan , ali po mogucnosti nekompletan . Netreba mi ni pumpa ,ni top , ni turbina ni crijevo . Samo tocak i mehanizam ili neispravan a da je povoljno ? Dojavite
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh