Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Био је тајсон и брз и јак али је био дешњак који имао јачу леву руку од било кога погледајте његове нокдауне већина је левица и чак кад не заврши левом он противника отвори са левом и онда десница био је стварно ударач
 
Zar nije vikanje kad se pise velikim slovima?Do sada si bio tih.
Ne,samo sam naglasio da si trebao biti banovan,što i sam sebi moraš priznati.A nisam znao da si se i boksere trenirao pa ti je tema poznata.Nauči bre čoveče da se ponašaš.Shvati da neko ima drugačije mišljenje i da smo ovde da diskutujemo a ne da se omalovažavamo i vređamo.Za svaki moj post,kakov god bio se kačiš.Pa ima bre sve neke svoje granice.
 
Samo sam prokomentarisao klip koji si postavio. Sta u tom komentaru nisam bio u pravu? Da li sam kad komentarisao tvoja izlaganja i komentare o vojnoj tehnici i tvom vojevanju. Nisam, mada imam misljenje, ali nisam strucan.
 
Ne,samo sam naglasio da si trebao biti banovan,što i sam sebi moraš priznati.A nisam znao da si se i boksere trenirao pa ti je tema poznata.Nauči bre čoveče da se ponašaš.Shvati da neko ima drugačije mišljenje i da smo ovde da diskutujemo a ne da se omalovažavamo i vređamo.Za svaki moj post,kakov god bio se kačiš.Pa ima bre sve neke svoje granice.
"Bilo kuda coci064 svuda" :ppozdrav: :haha:
 
Samo sam prokomentarisao klip koji si postavio. Sta u tom komentaru nisam bio u pravu? Da li sam kad komentarisao tvoja izlaganja i komentare o vojnoj tehnici i tvom vojevanju. Nisam, mada imam misljenje, ali nisam strucan.
Eto bio si u pravu.Ne znam šta imaš od toga.
Kakvog vojevanja,to što sam rezervni starešinai što sam bio mobilisan i što sam izneo ono što sam lično prošao.Ne znam ja mnogo stvari samo toliko koliko da sačuvam glave svojih ljudi jer oni treba da sačuvaju moju.Ostalo je sve diskusija.I bez lažne skromnosti samo po jedan u klasi je izabran iz Kikinde-2-ica godišnje.
 
A mene bi eto baš zanimalo gde si bio,možda smo bili na istom mestu,samo se nismo videli.Da li ti je sramota od toga.Što je najgore.Nikada ne odgovoriš ni na jedno pitanje dok sam ja tebe ispoštovao i uvek odgovorio jer smatram da je normalno da odgovoriš ako te neko pita.Ili se možda plašiš što ja poznajem dosta komandnog kadra i mogu proveriti gde si bio i kakav si bio.To ne bih uradio nikada jer za svaku priču postoje više strana.Laku noć.
 
Ala ti je odgovor.Drugarica je bila kod kuće kako je i normalno a ti si bio u baba Milkin puk.To piše u ovom rebusu,jer si i tamo bio narodni heroj.samo što onda nije bilo spomenica.Trebalo bi retroaktivno da ti dodele.
 
Lepo je to Matiću od tebe,On se upušta u didkusiju podmuklo.Na pitanje odgovara pitanjem.Opsovao je čoveka jer nije mogao da mu parira i nikom ništa.
Da li misliš da i ja mogu tako da se ponašam.Mogu.Možeš i ti i svaki od nas.Kako bi se osećao da ne možeš da napišeš post a da ti se određena osoba stalno kači na svaki post.Upitao sam ga zašto to radi-neće da odgovori.Ja sam pokušavao na svako njegovo pitanje da odgovorim misleći da je to osnova konverzacije između ljudi.
Ne bih da sada zamaram sve detaljima.Jednom sam napisao a sada ću samo ponoviti da mi samo na PP napišete kada planirate da me banujete da se lepo sam udaljim i biće problem rešen.Da se udostojio i izvinuo Mornaru,sve bi to bilo drugačije-ljudi smo,izletelo i kraj priče.
Ukoliko nastavi da se kači ja se moram poslužiti istim metodom,čisto da vidi kako to izgleda,jer kako funkcioniše ovaj forum ne vidim drugog načina.Neće biti potrebe da me udaljavate-to ću sam učiniti.
 
Ala ti je odgovor.Drugarica je bila kod kuće kako je i normalno a ti si bio u baba Milkin puk.To piše u ovom rebusu,jer si i tamo bio narodni heroj.samo što onda nije bilo spomenica.Trebalo bi retroaktivno da ti dodele.
Prvo kaze se baba Julin puk, a posto si dobro obavesten saznaces i gde su Livnicari bili 91. Nema tu nista da se hvalim. Bio mobilisan, odazvao se, vratio se sa glavom na ramenima. Toliko,ali da ne bude da si samo ti ufurani SRO kadar bio preko. Drugo. Nije samo pisanje nacin komunikacije na forumu. I kad lajkujes neciji komentar moze biti uvredljiv za onog sto je spomenut u tom komentaru. Trece. Niko nece plakati ako bilo ko bude banovan. Nemoj sebi davati toliki znacaj.
 
Nije samo pisanje nacin komunikacije na forumu. I kad lajkujes neciji komentar moze biti uvredljiv za onog sto je spomenut u tom komentaru.

A toga je bilo od nove godine na ovamo veoma cesto, cak i kad su neki uvredljivi komentari bili napisani nekolicina su lajkovali ko mala deca.
Sto znaci da kad lajkujes takve komentare je isto kao kad bi ih sam napisao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh