Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako nesto nikada nije zabelezeno bar u novijoj Srpskoj istoriji. Ovde i najveci optimizam zamire ali ko je gledao pazljivo predhodni video zapis na kome se jasno vidi da je BUDZATI PSIHOPATA PRODUZENA RUKA POLITIKE BORISA TADICA I ZORANA DJINDJICA SAMO JE RAZLIKA STO SU ZUTI SVE PRODALI U BESCENJE A DUSEVNI BOLESNIK JE PRIVATIZOVAO DRZAVU A SVE OSTALO CELOKUPNI PROGRAM SATIRANJA DRZAVE I NARODA JE ISTI.
 
Ovaj gornji video sto ste postavili , pod naslovom bia potvrdila ...itd , sam ukljucio da vidim o cemu se radi . Iskljucio sam ga nakon prvih sekundi jer sam odmah zakljucio da je laganje . Pocinje tako sto zenski glas pocinje , kao , izvinjavamo se na kvalitetu .....u tom smislu , i ... " .. s obzirom da je moj glas vestacka inteligencija...l" , sto nije tacno , glas nije vjestacka inteligencija , sto aludira , nije programski sintetizovan , nego je obicni glas spikerke uzivo sa pokusajem imitacije vjestackog slaganja govora , znaci laganje u startu , i nema tu dalje sta da slusam ... samim tim kolega pustate fake vijesti
 
https://www.srbijadanas.net/nepozna...otu-bludnicenje-sa-transvestitom-za-150-evra/ I ja bi bio najsrecniji covek kada to ne bi bila istina ali LIKANA JE ISTINITA I DEO PROSLOSTI a ona je sve potanko ispricala u svojoj biografiji cak je ovaj nas nesrecnik zeleo u toj igri DA ON BUDE ZENSKO ali je LIKANI to bilo BIZARNO I SA GNUSANJEM JE TO ODBILA. Nase babe i dede cesto kazu sa sazaljivim izrazom lica za predsednika ON JE DOBAR I BORI SE A OVI OKO NJEGA SU HIJENE I POKVARENI. Mislim da nikada u svojoj dugoj i bogatoj https://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=334&cl=09 Nacionalne manjine su ga ODAVNO PROVALILE SVI OSIM ROMA jer ta nebulozna prica koja vredja inteligenciju kod normalne osobe jos samo moze da ima efekat kod dva mentalno posrnula naroda Srba i Roma a njega su i Bunjevci provalili na prvu. Ako se on tako ponasao prema LIKANE kakvo ponasanje i kakav odnos i kakvo ponasanje ocekivati prema svom narodu .Na njega i pripadnici JEHOVINOG KRALJEVSTVA gledaju sa nipodastavanjem i podozrenjem i ogradjuju se od njega. Politiku koju su vodili ZUTI a koja je bila pogubna i vratila Srbiju u 18 vek nastavio je Aca primivsi u svoje redove pola zute stranke i pljunuo na sve svoje ranije radove .Mislim da je sada kasno za sve PREPUSTENI SMO STIHIJI DRZAVA JE U TOTALNOM HAOSU ali da budemo iskreni KAKAV PREDSEDNIK TAKVA I DRZAVA bolju buducnost nismo zasluzili samo je steta za pametne i otresite mlade ljude mnogi su se spasili napustivsi rodnu grudu ali izgleda DA CE BUDUCNOST SRBIJE BITI U ZNAKU ODLASKA DA NE KAZEM SPASAVANJA NEUKALJANIH DUSA KOJI ZELE DA SUDBINU SVOG ZIVOTA NOSE SAMI A NE DA IH VODE PSIHICI
 
Poslednja izmena:
Mađare si zaboravio,nisu svi ali dosta njih,većina,glasa za pastora-orbana,to su svi oni koji su se ovajdili o prosperitate,ima ih dosta tu na forumu i ni jedan ne kuka.
 
Укратко свако ново обавештење искочи на екран. То сам искључио сваки минут телефон звони.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Mađare si zaboravio,nisu svi ali dosta njih,većina,glasa za pastora-orbana,to su svi oni koji su se ovajdili o prosperitate,ima ih dosta tu na forumu i ni jedan ne kuka.
Na koje Madjare mislis Savo iz Banata svi mladi Madjari odose preko desetkovana su Madjarska sela ostali samo penzioneri cak i ti penzioneri ne mirisu PREDSEDNIKA KOJI PLACE jer to je prvi slucaj u istoriji da covek stalno place ,drhti izigrava melodramu i neveste izlive osecanja ali to prolazi samo kod MENTALNO OGRANICENIH LJUDI a svima ostalima to IZAZIVA GADJENJE .Odlaze Madjari 90 tih godina je Skorenovac imao 6000 ljudi a sada nema ni 1500 razmisljaju ljudi i ne gube vreme jer jedan je zivot, region Sandzaka isto sve vise ljudi je na zapadu A SVI KOJI OSTAJU SLUSAJU BAJKE O AZDAJI SA 3 PENISA I CEKAJU JER ZA PAR GODINA IZA ONOG BRDA TAMO SE NALAZI PRELEPA I FAZONIRANA VAGINA a vreme prolazi a DUSEVNO BOLESNIK I DALJE PRICA O AZDAJINOM UDU I DINOSAURUSU IZA BRDA a nas narod RAZJAPIO USTA I CEKA i osluskuje nebili cuo iza coska barem KRIK OD AZDAJE a za to vreme nije ni osetio kao TEREZA ORLOVSKI ni osetio ni naslutio da je palamar usao i da se zahuktao punom parom E MOJ NEBESKI NARODE PROSAO SI RAZNE GOLGOTE U BOGATOJ ISTORIJI ALI OVAKAV SADO MAZO JOS NISI DOZIVEO
 
Samo mi navedite nekog iz predhodne vlasti ko je odgovarao za bilo šta što je uradio protiv države ili naroda.Afera satelit nikom ništa, afera kofer nikom nista, privatizacija nikom nista, ali zato deda koi je pao sa bicikla dobio kaznu za narušavanje bezbednosti u saobraćaju. Tako da od ogovaranja nema ništa jer vrana vrani oči ne vadi al zato seljaku i uopšte narodu deru kožu sa leđa.
 
Mornar, aj batali te gluposti.
Tom čoveku će se suditi zbog korupcije i izdaje, a ne zato što je duvao nekom trandži.
Daj boze da si u pravu ali ako je Djindjic za svoje ZASLUGE dobio trg i vilu na Dedinju covek koji je bio za JEDNOKRATNU UPOTREBU sta ocekivati ovde a najgore STO JE I SUDSTVO PRIVATIZOVANO PA JEDINO MOZE DA GA OSUDI SUD U SALZBURGU JER DOMACI SUD IMA NEKA DRUGA OVLASCENJA a nije smelo da dodje do potpune privatizacije drzave ali dogodilo se i sada vlast moze da radi doslovno sta hoce. Juce citam da je taj specijalni auto koji otkriva nepravilnosti u parkiranju u Beogradu inkasirao dnevno 47 000 eura ZNACI OVDE SE NE RAZMISLJA KAKO DA SE POBOLJSA EKONOMIJA KAKO DA SE OLAKSA GRADJANSTVU U TESKIM VREMENIMA KADA JE KORONA POLA PRIVREDE UKOCILA ONI RAZMISLJAJU SAMO KAKO DA PLJACKAJU I DERU KOZU SA LEDJA. U Smederevu trenutno 8 kamera koje rade 24 h plus policija na svakoj drugoj krivini a bice jo s 8 kamera sigurno u naredne 3 do 4 godine a jos ako fukara zabrani EURO 3 a kod ovih skotova je sve moguce JER ON ZNA DA NAROD NEMA PARE ALI BANKA IMA A NIJE DOVEDENO MILION STRANIH BANAKA I ZELENASA A DA NE RADE NISTA mozda je i buducnost nase zemlje da mladi napuste i odu u razvijene zemlje da starije stanovnistvo otputuje i da ostane ova zemlja prazna kao Sirija nekome na izvolte a i bez putovanja i odlaska mi izumiremo .Gde je greska a ima ih mnogo ali o tome niko ne razmislja niti koga briga a kada se bude upalilo crveno svetlo a za sada crveno treperi bice kasno za sve
 
Trebalo bi da menjam prozore sa ulične strane (ove ili naredne godine). Sad su četvorokrilni, a mislim da bi bilo sasvim dovoljno da se zamene trokrilnim jer će svetlosti biti isto pošto su stari prozori drveni a novi bi bili PVC. Tako bi i gubitak topline bio manji. Problem je što je zid od fasadne cigle pa bi bilo ružno da se to jedno krilo zazida običnom ciglom. Ima li neko ideju kako bi to moglo da se zamaskira, možda nekim ukrasnim stiroporom?
 
Trebalo bi da menjam prozore sa ulične strane (ove ili naredne godine). Sad su četvorokrilni, a mislim da bi bilo sasvim dovoljno da se zamene trokrilnim jer će svetlosti biti isto pošto su stari prozori drveni a novi bi bili PVC. Tako bi i gubitak topline bio manji. Problem je što je zid od fasadne cigle pa bi bilo ružno da se to jedno krilo zazida običnom ciglom. Ima li neko ideju kako bi to moglo da se zamaskira, možda nekim ukrasnim stiroporom?
Najbolje ubaci koliki je i bio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh