Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj gornji video sto ste postavili , pod naslovom bia potvrdila ...itd , sam ukljucio da vidim o cemu se radi . Iskljucio sam ga nakon prvih sekundi jer sam odmah zakljucio da je laganje . Pocinje tako sto zenski glas pocinje , kao , izvinjavamo se na kvalitetu .....u tom smislu , i ... " .. s obzirom da je moj glas vestacka inteligencija...l" , sto nije tacno , glas nije vjestacka inteligencija , sto aludira , nije programski sintetizovan , nego je obicni glas spikerke uzivo sa pokusajem imitacije vjestackog slaganja govora , znaci laganje u startu , i nema tu dalje sta da slusam ... samim tim kolega pustate fake vijesti

Ako pratis sta se desava sa Lukasenkom, da ga EU i ameri hoce srusiti, a nedavno kad se nesto slicno desilo gdje je policija radila isto da razjuri demonstrante , EU i ameri su bili na strani "demokratski" izabranog..... A onda se postavlja pitanje tko je stvarno proruski i kontra ruski, jer na primjeru Lukasenka je ocito da je meta malo dalje od Belarusije i Ukraine.
 
Samo nek se oni guraju bliže rusiji. Nisam baš siguran da će Rusi sedeti skrštenih ruku i mirno posmatrati kako Ameri preuzimaju Belorusiju prave baze i postavljaju rakete.
 
Nece postavljati rakete , niti praviti baze , ako posalju 1000 vojnika u neku balticku zemlju to je vise psiholoski za balticke zemlje nego sto Putin zbog toga ne moze da spava. Zadnji puta kada je rajh napadao SSSR svaki dan rata im je odnosio 5000 vojnika. Polakao ih svadjaju sa susjedima i crpe energiju kao i sa Donbasom.
 
Dobro valjda su shvatili nakon istorije da se Rusija nemože osvojiti , zbog veličini teritorije i zbog mentaliteta . To valjda niko ni ne pokušava . Isto tako i oni nemogu nikad biti uspješna i bogata država baš zbog te ogromne teritorije , a i zbog mentaliteta .
 
Pa nije im mnogo trebalo da Rusiju rasture ekonomski do kraja, a kasnije verovatno i teritorijalno
Mnogo puta se culo od anglosaksonaca da se bogatstvo Rusije temelji na nepostenim prihodima od prirosnih resursa koje oni nepravedno poseduju....
pa bi to trebalo podeliti "civilizovanom svetu"
 
Verovatno sve ruske resurse treba dati njima jer oni najbolje znaju da iskoriste to silno prirodno bogatstvo. Jednom prilikom sam gledao neku emisiju i lik iz pentagona izjavi kako sibir leži na ogromnim zalihama pitke vode i da Rusija nema prava da to zadrži samo za sebe. Pitam se šta bi rekli kada bi rusi tražili niagarine vodopade.
 
To je sve u vlasnistvu gradjana Rusije i samo oni imaju pravo da odlucuju sta ce sa time da se radi. To sto su americki politicari rekli je kao kad bi rekli da recimo Srbija ima pravo na naftu iz Teksasa. Naravno da su americki politicari licemerni i lazljivi, to im je u opisu posla, takvi su politicari sirom sveta. Uostalom narod ne voli da cuje istinu, vise voli da cuje laz koja mu odgovara.

Inace da nije bilo oktobarske revolucije Rusija bi danas bila daleko bogatija zemlja, tu nema dileme. Pogledajte recimo ruske traktore, moze se diskutovati da li su im tehnicka resenja dobra ili losa, ali sigurno je da su jedinstvena i da ih je njihova pamet stvorila. Imaju pamet, imaju ogromnu kolicinu resursa, sa time su bogatiji i od SAD. Samo im fali sistem u kom to moze da se iskoristi. Danas je sigurno bolje nego pre 40 godina, ali i dalje nije bas sjajno
 
Neznam za Sečanj ali kod mene južni Banat između Pančeva i Kovina lanac zemlje 5755 m2 od 5000 eura.
 
Kod nas su otkupljivali uz put ns-zr jer treba da rade duple trake. Plaćali 30 evra kvadrat...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 

A šta sad imamo.DEMOKRATIJU-koja podrazumeva da možeš svakog da psuješ bez posledica.Zato su nas i razbucali.
 
Neznam za Sečanj ali kod mene južni Banat između Pančeva i Kovina lanac zemlje 5755 m2 od 5000 eura.




Да ли је ово грешка? Шта се сматра ланцем земље а шта јутром?



Занима ме јер пратим и приносе или друге ствари (потрошња горива при радовима итд) које обично највећи број чланова износи по катастарском јутру. Подаци који се могу наћи кажу да је другачије – 1 ланац је 1,25 кј, односно да је ланац 7192 м².
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh