Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledam sad na tv Prva ovo govedo Covica. Nisam znao da se razume i u medicinu. Ako vec postoji neka nepravilnost neka pusti ljude koji su zaduzeni za to da rese. Kakve nebuloze ovaj ljigavac prica to je strasno.
 
Пре неки дан смо се дотакли Немаца, а ево данас ми у видно поље упадне чланак из новина:


Те Швабе су опасни рецидивисти, да вам ја кажем...
 
Moramo svi da prihvatimo istinu JER SAMO PRIHVATANJEM ISTINE MOZEMO DA SE OSLOBODIMO STEGA IZ PROSLOSTI a to suoceljavanje i nase potpuno oslobadjanje je na 3,17 jeste jezivo priznanje jeste horor a zamolio bih sve simpatizere SNS a patriote u srcu da odgledaju pazljivo ovaj video zapis koji govori sve O BUDUCNOSTI SRBIJE a moze da se kaze i ZA NASU DECU jos mi odzvonjavaju u usima reci naseg predsednika od poslednjih izbora kada je izjavio da je POSTIGNUTA NAJVECA POBEDA U ISTORIJI SRBIJE. Ali ponavljam ALI iako se vidi na 3,17 kakvo je delovanje u pitanju treba samo izdrzati jos malo i vrlo brzo ce se videti rezultati ovakvog delovanja
 
Kolega mornar , nameces stalno ozbiljne teme a sa neozbiljnim postovima , i neozbiljnim linkovima ? Cudno
Gresis druze Momo ja bi bio najsrecniji covek na Balkanu kada bi ovo bio neozbiljan post jer meni ovaj video zapis stvara takvu paniku i takav strah jer ja planiram buducnost u Srbiji a posle ovakvih izjava Likane i Dzeni Pinter ja sam ozbiljno uplasen kakvi nas ljudi vode i gde nas vode
 
Predstavljas se kao zainteresovan za politiku u Srbiji i protivnik Napredne stranke i AV , a sa ovakivim lupanjem gluposti zakljucujemo da si lazni protivnik i u stvar radis za propagiranje AV.
 
Ako ti smeta sto AV pobjedjuje na izborima , logicno bi bilo da pises neke argumente ljudima zasto grijese, zbog cega nebi trebalo da glasaju tako , sta je pogresno u potezima vlade i slicno a ti pises o tranvestitima , i postavljas neozbiljne postove ,vulgarne , muzicke i slicno pa logicjo je da radis za onog koga kritikujes,
 
ZA MOMU SARICA Druze Momo pokusavam da objasnim da sam uplasen STO JE LIKANA OBESCASTILA NASEG PREDSEDNIKA PRVO STO MU JE UNEREDILA ZADNJI TRAP A DRUGO DAJ BOZE DA NIJE ZARAZEN i normalno je da se jadan domacin i stvaraoc kao ja a covek patriota koji voli i brine za buducnost Srbije brine za buducnost svoje dece koja su vaspitavana tradicionalno ,patrijahalno i usmeravana ka pravim vrednostima a moramo da se slozimo da u ovakvim situacijama covek nema odgovor deci NA KOM SMO PUTU ,STA TREBA SLEDITI I DALI JE MORAL NESTO STO TREBA BRIZLJIVO NEGOVATI U SRBIJI
 
Ako je ista moglo doci na ruku totalitarnim i polutotalitarnim situacijama kao npr. Sj Koreja , Bjelorusija , Rusija , Crna Gora, Srbija , Rs u BiH , Turska itd to je ova korona.
 
Ovaj video objasnjava sve ali nas narod ima kratko pamcenje a i nezaobilazni mazohizam je uvek prisutan
 
Najgore je za Srbiju sto joj je alternativa katastrofa . Dabome opet je do naroda , al je problem sto je narod ogranicen uglavnim .Trenutno snagu da skinu Vucica imaju tri covjeka , koja rade u sardnji , ali cekaju priliku da ojacaju u narodu Srbije . To su Dacic, Putin i Dodik . Vucic im trenutno pase jer ima veliku podrsku i nemogu ga pobijediti , a da ne pomognu opoziciji , Traze priliku . Bilo kako bilo od dva zla za narod Srbije Vucic je mnogo bolji od ove alternative . Samo moje misljenje.
 
Najgore je za Srbiju sto joj je alternativa katastrofa . Dabome opet je do naroda , al je problem sto je narod ogranicen uglavnim .Trenutno snagu da skinu Vucica imaju tri covjeka , koja rade u sardnji , ali cekaju priliku da ojacaju u narodu Srbije . To su Dacic, Putin i Dodik . Vucic im trenutno pase jer ima veliku podrsku i nemogu ga pobijediti , a da ne pomognu opoziciji , Traze priliku . Bilo kako bilo od dva zla za narod Srbije Vucic je mnogo bolji od ove alternative . Samo moje misljenje.
Momcilo VUCIC IGRA PO NJIHOVIM NOTAMA I ZATO GA DRZE A DA NE ODGOVARA ZAPADU SRUSILI BI GA BRZO a sto se izlaznosti tice ona zadnji put nije presla 30 posto a ova ubedljiva pobeda to je takva sprdacina taj odnos nema veze ni sa cim IZBORI SU POKRADENI KAO NIKADA RANIJE I IZLAZNOST I PROCENTI. 90 tih godina se tacno znalo gde ko i koliko dobija glasova mislim na zaostale sredine i kako glasa skolovaniji kadar po velikim gradovima ili dijaspora .A sada odgovorno tvrdim kada bi se gledali glasovi iz dijaspore SNS ne bi dobio vise od 10 posto i to je mnogo ali bi namestanjem oni superiorno pregazili sve .Ja se slazem da najveci deo penzionera glasa za vladajucu stranku cak i ona grupa sa socijalnim penzijama sto nema pare ni lekove da kupi ali ako pogledas gradjanstvo od 18 do 48 godina ja ne vidim gde su ti simpatizeri ja se ne secam da sam upoznao nekog LAKSE JE PRONACI TARTUFE U SUMI NEGO NEKOG SIMPATIZERA a cak i od 48 do 58 godina morao bi dobro da razmislim dali ima neko ko je prezadovoljan i da je njihov fan, pa ako na grubo pogledas tu silu glasaca od 18 do 58 godina a Vucic dobije superiorno a udruzena opozicija bez Sapica dobije 3 posto to je MASAKR. Ja znam da budzet zaokruzuje po direktivi ali samo kod nas ima 3000 radnika u MONTAZNIM SRAFCIGER HALAMA SA PLATICAMA OD 200 DO 300 EURA I NEMOZE NIKO DA MI OBJASNI DA OD NJIH SVIH 2500 GLASA NAPRDNO A SAMO 150 JE OGORCENO JER U TOM SLUCAJU BI CELA HALA MORALA KOD CIKA NEURO PSIHIJATRA NA TERAPIJU a da ne pominjem hiljade malih radnjica gde se radi za BUREK I JOGURT ,PA OVI CELNICI U RAZVIJENIM ZEMLJAMA GDE SU PLATE PO PAR HILJADA EURA NE DOBIJAJU TAKVU PODRSKU GRADJANSTVA ALI DOBRO ONI NEMAJU MAZOHISTICKE OSOBINE I NAVIKE ali bez obzira na mazohizam sto je mnogo mnogo je.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh