Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam 2018 bio 3 meseca na bolovanje.Svakog meseca predavao doznake.Nakon toga komisija,svakog meseca do ozdravljenja ili penzija-bolovanje je bilo 65% nakon komisije
 
Ево из прве руке доктор може да испише боловање до 60 дана без комисије. Сваког месеца морају дознаке кад позову. И што се тиче процената не може дати испод минималца.
Отишао сам до кадровске и распитао се.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
.
5c1f3574f34dd33c457eb43aebf76291.jpg


Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
ako хоћеш дуже боловање од короне Кад прође две недеље иде се на контролу где ти потписујеш папир под кривичном и материјалном одговорношћу да ниси имао у последња три дана температуру никакви тестови никакав преглед се не ради а ти изјавиш да си имао јуче температуру доктор је дужан дати продужи боловањеи ако си у државној служби или јавном предузећу боле те брига има проблем што нас сељацима не западне такав посо него само код приватника и то већином кичма транс Код нас је поумирало у задње време доста људи
 
на твом радном месту дал можеш да се врућ воде напијеш и како онда да се пуно једе
 
Možemo mi da se zezamo kolko hoćemo ali nema goreg posla u državi,naravno ima i onih koji lade jaja ali mi u proizvodnji najebavamo za sve pare
 
Код нас је у друштвеном сектору 100% боловање ако имаш ковид,а ако не онда је 65%. Код приватника је имао не имао 65% и у већини случајева мораш да долазиш на посао тек кад паднеш са ногу онда можеш кући да идеш да лежиш.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh