Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Braco koronasi kod mene u kraju od juce nova pravila sto se tice korone,bilo da je neko pozitivan ili mu je neko iz porodice pozitivan a nema neke vece tegobe nema vise bolovanja niti izolacije i karantina nego pravac na posao

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Mi smo malo dalje pa tek sad stiglo do nas dosta je to i zloupotrebljavano,jedan lik je vec 3 puta prelezao koronu

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Braco koronasi kod mene u kraju od juce nova pravila sto se tice korone,bilo da je neko pozitivan ili mu je neko iz porodice pozitivan a nema neke vece tegobe nema vise bolovanja niti izolacije i karantina nego pravac na posao

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Da li znači da ne sme da se obrati lekaru ili lekari ne daju bolovanje ili firma ne priznaje.
 
Do pre neki dan je bilo da ko je pozitivan ima 100posto bolovanje a ako je neko u porodici pozitivan a ja na primer negativan automatski su slali u izolaciju ali bolovanje 75 posto a juce nam prica poslovodja da to vise ne vazi vec samo ko oseca neke tegobe salju ga na bolovanje i to 75 posto ostali rade i dalje,nisam se bas raspitivao za detalje ali ne moze firma da ne prizna bolovanje ili da ti neko zabrani da ides kod lekara vec verovatno su u ambulanti poceli tako da razvrstavaju

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Verovatno ima dosta zloupotrebe kao i proletos.Prijave te da si bio u kontaktu i 2 nedelje sediš kući a ne fali ti ništa.A i verovatno su prešli na Švedski model koji je toliko kritikovali.
 
Bas tako,napisao sam da je jedan drug vec tri puta bolovao po mesec dana

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Bas tako,napisao sam da je jedan drug vec tri puta bolovao po mesec dana

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
E Srbija je stvarno zemlja čuda.Uvek mi nađemo model da se okoristimo,kako u dobru,tako i u zlu.Izuzetno snalažljiv narod.Sad će nas i korona napustiti jer je sa nama teško izaći na kraj.
 
Зар боловање није 65%?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Do 30 dana je 75 posto kod nas posle se prelazi na socijalno a koliko oni placaju ne znam ali koliko sam cuo to je neka mizerija

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Овде је све 65%. Једино ако није решено уговором о раду. И доктор може до 2 месеца да препише боловање. После тога социјално. Не важи за повреду на раду.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Kod nas je u firmi za koronu 100% plaćeno, bio zaražen ili u izolaciji zbog kontakta sa zaraženim.

Sent from my Huawei P40 using Tapatalk
 
Код мене заражени 100%, ко је у изолацији 65%.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Necu da lupam ali to je verovatno do kolektivnog ugovora,kod nas izabrani lekar moze da pise do 30 dana posle toga se ide na komisiju i prelazi na socijalno isto ne vazi za povredu na radu

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Кад је нови закон о раду изгласан пре пар година лекар може до 2 месеца да испише. Од када је корона овај талас дају 2 недеље. И само кажу кад оду код доктора случај је закључен.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ovde je 30 dana 100posto u to sam siguran

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh