Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakvo vakcinisanje Maric rece da je Srbija dobila 50 vakcina od rusa , malo cete pricekati na vakcinaciju , jel ste uopste dobili neku posiljku vakcine, prvo zapad sebe da obezbedi.
 
Stigla nam je Frajer pardon fajzer vakcina, meni je zanimljivo da nam prvi nije vakcinisan ministar zdravlja nego ove dve dame koje su kako se priča igračice zapadnih sila a glavnokomandujući će primiti Kinesku dok će ministar vojni verovatno Rusku.
 
https://nova.rs/vesti/hronika/dr-konu-nismo-verovali-ni-u-vreme-svinjskog-gripa/
Koliko li je dr. Pedja smotao u dzep od proizvodjaca vakcine za vrijeme ovog krmeceg gripa?
Ма није ништа...он је "добрица " ради волонтерски:)

Али су неки заглавили затвор. Да је и он добио неку годиницу одмора било би добро...овако црче човек од рада.
 
Hr je u EU , EU rasporedjuje vakcine po drzavama , do kraja marta ce doci 270000 vakcina , treba dvije vakcine za imunizaciju. A to ce malo potrajati , a kako Srbija nije u EU i kupuje sama , sumnjam da i toliko moze do tog vremena da dobije,
Malo prikocite , jos ce se ljudi i svadjati ko ce prvi da se vakcinise:)
 
Hr je u EU , EU rasporedjuje vakcine po drzavama , do kraja marta ce doci 270000 vakcina , treba dvije vakcine za imunizaciju. A to ce malo potrajati , a kako Srbija nije u EU i kupuje sama , sumnjam da i toliko moze do tog vremena da dobije,
Malo prikocite , jos ce se ljudi i svadjati ko ce prvi da se vakcinise:)
Mi nismo u Eu ali imamo predsednika kakvog nema u regionu i nabaviće najviše u regionu.
 
Tek sada vidim , EU pocinje vakcinaciju tek za 3-4 dana. Fajzerove vakcine se cuvaju na -80C a prije vakcinacije se moraju odmrzavati, tako da vakcinacija njima je nemoguca po selendrama.
 
Jedva cekam, vidim kaze dr Kisic da se oseca odlicno, cak i bolje nego pre vakcine, znaci ipak je tacno da je ta vakcina eliksir zivota i da bi trebali svi sto pre primiti, mislim na fajzerovu, ruska mi ne uliva poverenje, nekako su je zbrzali i ko zna kako proverili
 

Joe Leonard



@maelfyn

It looks like rumors of Tiffany Dover's death are TRUE and it is being covered up. No activity since her highly publicized public vaccination despite regular use of Instagram. No replies to dozens of questions. Family set their profiles to private. RIP


Ovde ima i komentara,sada šta je istina :sta: :sta:
 
Па није слагала, рекла је да није ништа осетила.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh