Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kiraj je napisao(la):
Pozdrav baca ,možda se i znamo pošto često nosim arpadžik u Opovo na pijace.

Vrlo moguće, ove godine sam uzimao i srebrnjaka i crnog luka na pijaci. Ako se neznamo brzo ćemo se upoznati.
 
baca je napisao(la):
kiraj je napisao(la):
Pozdrav baca ,možda se i znamo pošto često nosim arpadžik u Opovo na pijace.

Vrlo moguće, ove godine sam uzimao i srebrnjaka i crnog luka na pijaci. Ako se neznamo brzo ćemo se upoznati.

Ona arpadik koji je najslabije niko to ti je kiralj uvalio 100%. :cao:
 
peto1 je napisao(la):
baca je napisao(la):
kiraj je napisao(la):
Pozdrav baca ,možda se i znamo pošto često nosim arpadžik u Opovo na pijace.

Vrlo moguće, ove godine sam uzimao i srebrnjaka i crnog luka na pijaci. Ako se neznamo brzo ćemo se upoznati.

Ona arpadik koji je najslabije niko to ti je kiralj uvalio 100%. :cao:
Bar kod arpadžika problema sa klijanjem nema.Isklija i na tavanu. :ppozdrav:
 
Da se predstavim ja sam Zoran iz okoline Sabca sam bavimo se poljoprivredom obradjujemo oko 25 hektara zemlje .Vecinom se bavimo ratarstvom i pomalo uslugama sa kombajnima .
Od mehanizacije posedujemo 2 kombajna Zmaj 141 81g i 142 86g traktor Belorus 82 95g IMT539 97g
2 pluga Heger 3*30 i 4*35 tanjiracu V28 spremac 2,9m sejac za psenicu i sejac za soju i ostalu sitnu mehanizaciju prskalicu.drljacu.rasipac itd...
 
Dobro nam dosli novi clanovi! :ppozdrav:
A vidim da su dobro i Moji legendarni Kiraj i Peto1, puni MLADALACKOG entuzijazma, poleta... ::svaka cast::. Nego, idu zimski dani pa cemo se i vise dopisivati u buducnosti. Jos jednom, pozdrav svim novim clanovima i dobro nam dosli. P.S. Naravno, pozdrav i svim starim clanovima!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Drugovi i drugarice :D
Drago mi je da i poljoprivreda ima svoje forumaše!

Ja sam :cool: i nisam poljoprivrednik, iako sam iz sela Mošorin, već ekonomista. Moji su se nekada bavili tom delatnošću ali više ne...mada eno nešto se predomišljaju da ponovo počnu. U svakom slučaju sam kao mala baš dosta vremena provodila na njivi. Od skora sam počela da čeprkam o ovoj temi i svašta nešto naučila novo. U svakom drago mi je da sam postala drugarica član ::namigivanje::...pa družićemo se!!! :cao:
 
HVALA NA DOBRODOSLICI. :ppozdrav:

Ja sam iz Leskovca, student ekonomije, a bavim se i gajenjem sampinjona... Nadam se da nisam najmladji clan, a ako jesam, apelujem mladjima da se uclane. Treba da nas ima vise!!! Puno sam naucio na ovom forumu, mislim da ce i svi ostali. Hvala...

:D
 
Pozdrav za Sunce, da nas svojim prisustvom ogreje, a ICCI,student, pazi na zito. :haha: :ppozdrav: Zemljače Zoran0001,dobro dosao :ppozdrav:
 
Sunce je napisao(la):
Drugovi i drugarice :D
Drago mi je da i poljoprivreda ima svoje forumaše!

Ja sam :cool: i nisam poljoprivrednik, iako sam iz sela Mošorin, već ekonomista. Moji su se nekada bavili tom delatnošću ali više ne...mada eno nešto se predomišljaju da ponovo počnu. U svakom slučaju sam kao mala baš dosta vremena provodila na njivi. Od skora sam počela da čeprkam o ovoj temi i svašta nešto naučila novo. U svakom drago mi je da sam postala drugarica član ::namigivanje::...pa družićemo se!!! :cao:
Dobro nam dosli :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: P.S. Dali znate mozda ko je zapalio zito:haha: Student nije...
 
:ppozdrav: Hvala na dobrodoslici. Zito je zapaljeno, student nije, nego da nam ne izgori kesa. ::svaka cast:: :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh