Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima ja sam vas novi clan.Po ocu Sremica po majci poreklo sopsko sa Stare Planine.Registrovani poljoprivrednik od skoro,a poljoprivrednik u dusi odavno.Majka tri cerke i baka za sada jednog unuka a u februaru cekam jos jednog.Bavim se izradom suvenira,uskoro seoskim turizmom,pecem rakiju,pravim vino i volim sve sto se tice sela.Zivim na relaciji Beograd-Stara Planina jos jedno dve godine a posle planiram(ako smo zivi i zdravi)da se stacioniram na Staroj Planini.Hvala Bogu na ovakvom forumu.
 
Poštovani,
Nekada sam želela da upišem veterinu i posvetim se tom divnom poslu... Nažalost, moji prijatelji koji su nešto stariji, a završili su veterinu sugerisali su da to nije pravo rešenje, jer je teorija jedno, a u našoj državi, praksa sasvim drugo...
E, sada govorimo o sudbini!
Danas uređujem i vodim jednu poljoprivrednu emisiju, koristim iskustva i znanja stečena na porodičnoj farmi...
Da ne zaboravim pre ovog posla radila sam nešto slično, razvojne projekte vezane za agrar...
Često se postidim kad' vidim i čujem priloge koje su moje kolege, novinari, pripremili....
Zato želim da uzmem aktivno učešće na ovom forumu, koji je iskreno sadržajniji od ostalih vezanih za selo i seljaka...
Koje su to teme o kojima treba govoriti, problemi koje možemo pokušati zajednički da rešimo...
 
abro je napisao(la):
21liqzp.jpg
pozz... pivopije
tuziću te za kradju, ovo su moje dame, čak sam ih stavio kao sliku na face book :ppozdrav: :haha:
 
Cao ja sam sasa iz trebinja republika srpska bavim se farmom koka nosilja od oko 500kom ovim putem bi htio da razmjenim iskustva sa ljudima koji se bave istim poslom pozdrav svima Cao.
 
@Karalic\


Nemoj da gledas one plavuse sa pivom, vidis da se idevojkama krivi kicma, pazi na sebe :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh