Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodosao! :ppozdrav: moze li to malkice opsirnije ugledaj se na clanove koji su se pre predstavljali!
 
Pozdrav svim clanovima ovog zanimljivog foruma.
Dolazim iz backe i bavim se uglavnom ratarstvom i mehanikom a u slobodno vreme istrazivanjem u raznim oblastima.
Nadam se da ce mi ovde biti dobro i da cu ponesto novo nauciti i saznati :ppozdrav:
 
Dobro nam dosli i pozdrav svim novim i starim clanovima i clanicama. Knjizica da vam viri 2 prsta iz depa posto ste sad clanovi.

Jos jednom pozdrav!
 
naravno da moze radim oko 30ak jutara zemlje bavim se stocarstvom imam belarusa 820,imt560 i skoro komplet mehanizaciju za moje potrebe,stocarstvo u manjem obliku nista veliko.Srem naravno vinski a ima i svinjski,donji
 
Dobro Vi nama dosli :ppozdrav:
Ali eto, to sto se Vojvodina uskoro izdvaja iz sastava Srbije, nego je i ona pocela da se cepa po savovima... Te gornji i donji Srem, istocna i zapadna Backa, juzni i severni Banat, centralna Vojvodina... Auuuuuuuuuuuu :bravo: ::svaka cast::
 
Karalic je napisao(la):
A toooo. Ispisnice , nisam znao... A Ja Ti garantujem da ima da puknete kao zvecka kad se odvojite od Srbije :haha: :haha: :haha: :haha: ( Ma zezam se!!!)

Sta se zezas, jeftino smo ih prodali. Cela Vojvodina vredi koliko ulazak na belu sengen listu... :haha: :haha: :haha: Sala, Vojvodjani, crni humor...
 
Drug clan j.... te. Viri karta 2 cm iz dzepa, one specijalne boje. :haha: :haha: :haha:
 
Ma pukli smo mi ko zvecka sa srbijom zajedno tako da nam ni izdvojenima nebi moglo biti losije....

Salu na stranu i kocnicu na politicke teme jer je to kod nas ::lose:: ::lose:: :nono: :nono:

Pozdrav svim novim clanovima!
 
Zdravo svima. Posto se nisam predstavio evo sad cu se
ja sam Alen Milanov iz Skoplja Makedonija, imam privatnu radnju za stamanje na tekstilu, ali sam isto uzeo n zemlju od 13000 m2 na koju hocu da sadim Aroniju, posto nemam veze o poljoprivrede jako mi je potrebna pomoc, svaki mi savet dobro dosao. i ako neko zna ko u srbiju prodaje sadni materijal od aroniju neka me obavesti treba mi 1500 sadnica 2 godisnje, cuo sam da neko ima in vitro sadnice
hvala svima

pozdrav iz makedonije
 
ima ovde tema o aroniji, u voćnak, voćnak i radovi u njemu. Inače malo izgooglaj vidim da ima i oglasa za sadnice.
Poz. i dobro dosao :ppozdrav:
 
Pozdrav svima, ja sam Goran iz okoline Smedereva. Imam oko 10ha zemlje. Trenutno zivim i radim u Italiji ali od aprila se definitivno selim za srbiju. Imam dosta nove masine i trenutno zavrsavam toviliste za svinje, koje bi trebalo do proleci da bude gotovo... Doteram i po koji traktor, tako da cesto imam po neki na prodaju, hvala svima... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh