Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da se i ja predstavim.
Lija,imam plastenik, manji voćnjak i mlad vinograd.
Agronom i trenutno odmaram od posla i pripremam se za proizvodnju vina :cool:
 
Evo da se i ja predstavim. Nekima sam mozda poznat kao mladji Kiraj. Bavim se iskljucivo poljoprivredom, radim sve isto kao i clan Kiraj. :ppozdrav:
 
Dobro Ti nama dosao lija! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
I daj malo neki podatak vise... Koliki je vocnjak, koje vrste voca su zastupljene, koliko cokota imas, koliko je star zasad, neka priblizna lokacija istog... I dali ce vino proizvedeno u Tvom vinogradu biti za prodaju... I kako obradjujes , sta imas od mehanizacije. Pozdrav :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: P.S. Dobro dosli i ostali!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Dobrodoslica novima pogotovo za damu :cvetic: :cvetic: :cvetic: :cvetic: :cvetic: :cvetic:
@lija kao da se i nije predstavio :nono:
kolko reka i gradova ima na podrucjima gde se koristimo ovim jezikom :udri:
 
Evo za voćnjak podataka.
Okolo tog prostora je šuma i u jednom ćošku ima malo seosko groblje.Sredinom prolazi asfaltni put, a lijevo je groblje. 2 hektara jabuka su ispod tog groblja. Do groblja je makadamski put sa asfalta i sa druge strane makadama imam još 4 hektara i još prostora za širenje. Na desnoj strani 2 hektara šljive i još praznog prostora. Dalje tim asfaltom podignuto jesenas oko 2 duluma jabuka- kruška. Da vidim kako će kruška da odreaguje.

Vinograd mi je na totalno drugoj lokaciji. Podignut na zemlj majčinog oca, oni su nekada bili vinogradari i vinari.Mlad zasad, tek treba da prorodi sledeće godine, nešto manje od 7 hektara. Plus vinograd od prijatelja 5,5 hektara koji je ove godine dao prvi rod. To su parcele jedna do druge. Ima i još nekoliko mladih zasada.Sada učimo kako se pravi vino i znam da ništa ne znam :sta:
Post je spojen: [time]1260710501[/time]
_________________________________________________
Zaboravih plastenike
Trenutno samo 2 pod špinatom i maldim lukom. Dotrajalo i treba ih sve promijeniti. :ppozdrav:
 
Pzdrav ja sam Milisav iz okoline sombora sam/stapar. Bavim se svinjarstvom,proizvodim iskljucivo prasad vozim brod usput . . . pozdravljam Vas sve :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh