Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdravljam sve članove foruma, posebno one čiji komentari su mi mnogo pomogli jer od znanja, mehanizacije i sredstava posedujem jedino entuzijazam.
Imam 5000 kvadratnih metara okućnice na Fruškoj gori i pokušavam se baviti ekološkom proizvodnjom hrane, samo za svoje potrebe. Kao i svaki početnik imam promašaja, uspona i malih trijumfa. Većinu informacija koje su mi potrebne pronađem na ovom sajtu.
Samo sam htela da vam se zahvalim, i pohvalim sve one koji nesebično dele svoja iskustva. :cao:
 
Pozdravljam sve clanove foruma! Forum je zaista interesantan i veoma poucan. Ja sam inace iz Zajecara i prestavljam jednu firmu stocne hrane. Jos jednom pozdravljam sve vas :D
 
dobrodosla Milena, kazi nam za koju firmu stocne hrane radis, mozda nam bude nesto interesantno iz vase ponude!
 
Dobro nam dosli novi clanovi. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
P.S. neoneo 85 , Ja te nisam eto , bas najbolje razumeo...
Koliko sam shvatio, Ti si kao nesto ljut :zli: na neke likove iz Juzne Srbije, :cool:kao, eto obradjujes zemlju motikom... Mislim , u danasnje vreme... Cccccc! ::lose:: Samo sam shvatio da Ti se telila krava i da nije bilo nikog tu oko tebe da ti pomogne, jel tako? ::namigivanje:: A to Brate mili sto su Ti fekalije po sred dvorista, to Ti nije u redu, to pod hitno da se izmesti :nono: :ppozdrav:
 
Karalic je napisao(la):
Dobro nam dosli novi clanovi. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
P.S. neoneo 85 , Ja te nisam eto , bas najbolje razumeo...
Koliko sam shvatio, Ti si kao nesto ljut :zli: na neke likove iz Juzne Srbije, :cool:kao, eto obradjujes zemlju motikom... Mislim , u danasnje vreme... Cccccc! ::lose:: Samo sam shvatio da Ti se telila krava i da nije bilo nikog tu oko tebe da ti pomogne, jel tako? ::namigivanje:: A to Brate mili sto su Ti fekalije po sred dvorista, to Ti nije u redu, to pod hitno da se izmesti :nono: :ppozdrav:
Ja licno mislim da ova poruka nema smisla i da bi trebalo da se izvinis clanu neoneo i da izbrises sam tu poruku koju nisi trebao ni napisati... A ako si stvarno toliko plitak sa mozgom da neshvatas o cemu je pisao, sto neverujem, onda se javi da ti objasnim u cemu je problem!
 
mityoo

Naprosto, red je bio da odreagujem, u ime svih Nas koji nismo iz Vojvodine nego iz Centralne i Juzne Srbije. Smatram da nije u redu da se generalizuje neki region zbog losih pojednaca koji su u datom momentu nekorektni prema nakome...
I evo, javljam Ti se jer nisam kako Ti to kazes plitak sa mozgom, nego nevidim da sam kroz moj tekst nekog uvredio. Samo sam izvukao iz konteksta pojedine citate nama dragog clana neoneo 85.
I dalje , mislim da je to Tvoje licno misljenje da sam Ja nekoga uvredio, (sto mi nije bila namera ni na kraj pameti) jer sam postavio post u kranje saljivom tonu. A ako se Nas clan neoneo 85 , oseca povrerdjenim, Ja cu mu se izviniti, ali samo ako ON to bude zahtevao.I to istog momenta bez odlaganja. Mislim da nema potrebe da se trenira neka strogoca, jer koliko sam Ja shvatio cilj foruma je da se druzimo, caskamo pa i prepiremo, jer imamo neusaglasena misljenja ali ne i da se svadjamo.Isto tako , mislim da je nas cilj na forumu da se razvijaju razna misljenja, razmatraju raznolike opcije u poljoprivredi, da bude kolorit razlikosti, a ne jedno monolitno i stereotipno drustvo , zar ne? :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Karalic

Nemas potrebe da mi se izninjavas. Ono sto sam ja napisao nije bila generalizovana na regione nego nisam hteo na nacionalnom sastavu da napisem ko su ti kupci. A vezano za to sto si ti tako shvatio stvari kako si ovde karikaturisao to je tvoj problem. Ako ti nesto nije jasno pitaces u privatnoj poruci.

Mityo hvala na razumevanju.
Inace dansa nam je lep suncan dan i tome moramo da se radujemo. :D
Pozdrav novim clanovima a posebno zenskim clanovima. :cvetic:
 
Evo stigao vam i jedan mladi poljoprivrednik,imam 19 godina,dolazim iz Gaja,zovem se Sasa!!Obradjujem 21 lanac zemlje ili jutar,kako vi kazete!!Nadam se da cemo se lepo druziti na forumu...
 
Neoneo 85 dobro Ti nama dosao, a na komentare odgovori srcem i postenjem, kao sto si i odgovorio.
Svi mi nekad imamo neku nasu zutu minutu, kada nam je smanjen prag tolerancije, kada bi mozda i rekli neku rec za koju bi kasnije i zazalili. Shvatio sam o kojim ljudima je rec, i i da Ti zaista nije bila namera da vredjas i generalizujes neki region i neke ljude u istom. A za to da se cujemo i P.P. stoji, ali samo ako se kolje nesto ili prave mesne preradjevine. A i ako se ::vino:: ::prica:: Pozdrav i cujemo se!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav svim clanovima foruma , od novog člana iz Varazdina. Zovem se Oliver , bavim se ugostitjavascript:void(0)eljstvom. Odmah da pohvalim forum jer je zaista koristan i zabavan. Pozdrav svima >:
Post je spojen: [time]1258569417[/time]
_________________________________________________
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh