Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
::000:: Pozdrav za novu damu
Admine cvece ne funkcionise
 
ja sam novi član od nedavno-i pošto su pravila takva da treba da se predstavimo evo i ja da nešto napišem.iz ravnog sam srema,tačnije iz adaševaca blizu šida,78 sam godište,inženjer sam poljoprivrede i bavim se poljoprivredom(ratarstvo). :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
::svaka cast:: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1258359828[/time]
_________________________________________________
svaki dan nas je sve vise i vise... :ppozdrav:
 
I treba da budemo jos vise! Da mi dominiramo sa cenama nasih proizvoda a ne oni koji u zivotu nisu uhvatili motiku u ruke a niti pomogli tokom teljenja jedne krave npr. Da zna sta to znaci da je sve proteklo bez problema. Kad sam stigo vec dovde moram i ovo spomenuti: sto moramo mi docekati neke proklete kupce koji nam dolaze iz nekih juznih krajeva Srbije, nude nam cene smesne za stoku, a kad gazda kaze pravu cenu u glavnom prokleti kupac odgovara " gazde nijel to malo visoko?" a samo zbog toga sto zna da sledeci put ce isto on uci u tu stalu da kupi nesto ili njegov brat posto je to sve ista kompanija. :zli:, a da jos nismo ni spomenuli da nam oni donesu i lepa telad po ceni takvoj da za godinu dana kada smo vec lepo nahranili da bude barem 5 meteri mozda cemo moci izvuci solidnu cenu gde je nasa zarada ona gomila govno u dvoristu....
Ovo bi bilo od mene imam jos u dzepu puno stavari. Nadam se dacete me razumet kad procitate ovo. A inace znam de ce me neki u potpunosti razumeti.
 
Ja sam Boris Ognjenovic studiram agroekologiju na poljo.faxu u ns,inace sam iz jednog sela pored backe topole.Moji se bave poljoprivredom mnogo godina u nazad! :ppozdrav:

Post je spojen: [time]1258373373[/time]
_________________________________________________
E da na ovaj forum me uputio moj brat od strica Dragan Ognjenovic...
:ppozdrav:
Post je spojen: [time]1258373396[/time]
_________________________________________________
tacnije dragan18 :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh