Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gde si olivere?
trebao bi ove zime doci do varazdina,da obidjem rodbinu.
 
Omladino, nije bogat onaj ko ima livada i stoke na njoj, nego je bogat onaj ko ima dece da se igraju po njoj :D Stoga , deco.. Navalite te se zenite i udajte, ne gubite vreme, nego pravite decu dok vam je vreme ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Pozdrav svim članovima :cao:
@oliver - postoji li kod Varaždina mesto koje se zove Donja Voća (bar se tako zvalo 85) i koliko je to Tebi blizu.Tražim druga koji je tu živeo, a izgubio sam kontakt 87-88?

Post je spojen: [time]1258617912[/time]
_________________________________________________
@neoneo , @mityoo , @karalic - shvatam vas svu trojicu , ali moram da napomenem da je prevarant prevarant pa ma iz koje "Srbije" bio , stoga smatram da ne treba pominjati južnu , severnu ili neku drugu "Srbiju". I ja sam u toj kategoriji "južnih Srba" , al ne smatram sebe prevarantom :ppozdrav: :ppozdrav: :cao:
 
Pozdrav svima. Moje ime je Todor i bavim se vocarstvom. Ja sam iz iriga. Vidim da ovde ima mnogo zanimljivih tema i rado cu da ucestvujem.
 
KishRobert je napisao(la):
gde si olivere?
trebao bi ove zime doci do varazdina,da obidjem rodbinu.
Super. Onda bih mogli da se nađemo na piću

Post je spojen: [time]1258750004[/time]
_________________________________________________
slavonac je napisao(la):
pozdrav svim novim članovima :ppozdrav:
olivere jesi blizu klenovnika.
Do klenovnika imam cca 5km.
Post je spojen: [time]1258750416[/time]
_________________________________________________
biljana&dragan je napisao(la):
Pozdrav svim članovima :cao:
@oliver - postoji li kod Varaždina mesto koje se zove Donja Voća (bar se tako zvalo 85) i koliko je to Tebi blizu.Tražim druga koji je tu živeo, a izgubio sam kontakt 87-88
Postoji Donja i Gornja Voća ,blizu je Klenovnika znači cca 5km

Post je spojen: [time]1258617912[/time]
_________________________________________________
@neoneo , @mityoo , @karalic - shvatam vas svu trojicu , ali moram da napomenem da je prevarant prevarant pa ma iz koje "Srbije" bio , stoga smatram da ne treba pominjati južnu , severnu ili neku drugu "Srbiju". I ja sam u toj kategoriji "južnih Srba" , al ne smatram sebe prevarantom :ppozdrav: :ppozdrav: :cao:
Post je spojen: [time]1258750481[/time]
_________________________________________________
javascript:void(0)
 
dudovcanin je napisao(la):
Pozdrav za sve a posebno moderatore!
Mislim da je dovoljno ono samo u prvom delu recenice! :ppozdrav: Pitacu te ja kada se zameris sa nekima od njih, pa onda krene :zli:
Zato , skracuj post :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1258827279[/time]
_________________________________________________
P.S Novopridoslim clanovima zelim SVE najbolje , u duhu danasnjeg verskog praznika, neka se vesele svi nasi prijatelji. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: i neka ::vino:: :veseljak:: DOBRODOSLI NA FORUM!!! :cao: :cao: :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh