Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo popravni
mj8u91.jpg
 
Pozdrav svima :cao:.Ja sam Dule i zivim u Beogradu.U okolini Šapca imam kucu i objekte namenjene za tov svinja, kao i zemlju i svu potrebnu mehanizaciju za obradjivanje zemlje.Nameravao sam da pocetkom sledece godine zapocnem tov pa sam poceo da sakupljam informacije, posto vidim da ovde ima dosta iskusnih ljudi nadam se da cu nesto i nauciti. :ppozdrav:
 
Dule181990 je napisao(la):
Pozdrav svima :cao:.Ja sam Dule i zivim u Beogradu.U okolini Šapca imam kucu i objekte namenjene za tov svinja, kao i zemlju i svu potrebnu mehanizaciju za obradjivanje zemlje.Nameravao sam da pocetkom sledece godine zapocnem tov pa sam poceo da sakupljam informacije, posto vidim da ovde ima dosta iskusnih ljudi nadam se da cu nesto i nauciti. :ppozdrav:

Pogledaj u temi svinjarstvo, i koje rase koristite, tu sam napisao svoja iskustva...


mityoo je napisao(la):
Svaka cast Zoki! To se ceni! A karalic je morao malo da zanoveta...

hvala... :ppozdrav:
 
E ,pa sveka cast sada. :ppozdrav: ma zao mi je bilo Lakija i cicija, bili su nepravedno izostvljeni :haha: A sada su dobili svoje mesto u poljoforumu, Na siroko. Zoki, VEEEELIIIKIIIII pozdrav za Lakija i Cicija.P.S. I za tebe :cao: :cao: :cao:
 
Pozdrav za nove clanove , smestite se udobno i pocnite da prelistavate forum jer ima dosta shtiva!

Osecajte se kao kod svoje kuce i ako vam nesto nije jasno slobodno pitajte :ppozdrav:
 
Dragan18 je napisao(la):
Pozdrav za nove clanove , smestite se udobno i pocnite da prelistavate forum jer ima dosta shtiva!

Osecajte se kao kod svoje kuce i ako vam nesto nije jasno slobodno pitajte :ppozdrav:

novi sam clan. ima bas puno stiva za citanje.
 
Kako stoje stvari oko svinjskog gripa.Ako neko ima neku novu informaciju neka je prosledi,pogotovo oko vakcine i njenim posledicama.Sinoc je bila jedna emisija u vezi ovoga na B92 i bruka ziva.Da nije bilo gospodina epidemiologa,koji je spasao emisiju,covek bi pomislio da je u parlamentu.Osim svada i prepucavanja nista posebno nismo culi,a toliko bi toga hteli cuti.
 
Ja sam ovde i u poljoprivredi tj. povrtlarstvu sasvim nova. Zivim u NS i trenutno se bavim saaasvim drugacijem poslom. Niko od mene nista nece nauciti ali mozda cu vas smarati svojim pitanjima. Molim vas da mi pomognete. Unapred hvala svima :).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh