Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim članovima foruma od Miroslava iz Mačve.Profesinalni sam pčelar ali se pomalo bavim i poljoprivredom odnosno stočarstvom. :pcelac:: :pcelac:: :pcelac::
 
coliic , dobro nama Ti dosao! I edukovao se kao i uzivao sa nama na poljoforumu :ppozdrav:
P.S. Slavonac , prijatelju moj... Zahvaljujem Ti se u ime svi pravoslavnih clanova foruma.
I dace mili Bog , da ogreje toplotom kako nas vernike Pravoslavne veroispovesti, tako i vernike Katolicke veroispovesti, a i svih ostalih religija.
Hvala od srca , Slavonac :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1258840761[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
jel to negde zapelo a ja nisam u toku??
Ma opusteno , samo mala sala u duhu praznicnog raspolozenja! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Zokula mi je nick name, nekad se bavio proizvodnjom sampinjona ( 28 god) četvrta godina kako uzgajam činčile a sad se dvoumim za tov pilića. Eto ukratko ::svaka cast::
 
Hvala na dobrodoslici.Evo malo podataka o meni.Radim oko 110 kj zemlje,uglavnom ratarstvo.U planu je ukrupnjavanje poseda.Sejem psenicu,suncokret,kukuruz i koje jutro lucerke eto da se nadje.
 
pozdrav svima! zovem se Djole i zivim u Novom Sadu.... Inace po struci sam elektronicar - automaticar, ali volim da petljam sa svim i svacim vezano za tehniku :cao:
 
Dobar dan svima, evo i ja da se predstavim , zovem se Maja inace sam iz beograda. Naletela sam na ovaj forum trazeci po netu sve sto je vezano za stocnu ishranu...elem mi se bavimo proizvodnjom briketa stocne soli obogacenu vitaminima i mineralima , proizvod je nov na trzistu imsmo i sertifikat veterinarskog instituta Novi Sad..... e tako toliko za pocetak
 
Pozdrav svima!!! Zovem se Ljuba i zivim u Popovicu. Unapred se radujem druzenju sa svima vama! :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh