YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ako sam dobro pročitao negde u ovoj temi je neko napisao da ima dva tipa motora u YTO 804? Ili sam nešto umislio 🤔😁
 
Gde se ispusta rashladna tecnost? Nema u knjizi,a nisam video slavinu na hladnjaku?
Sutra moram opet pogledati.
Imamo problem da nece nekada da spusti poluge. Ako je prikljucna masina teska spusti,ako su poluge podignute, a prazne nece da spusti. Onda "zezam" unutra ventil plus minus pa spusti, ili samo umisljam da to pomogne :D
Da li je neko imamo slicnih problema?
Kao da sam ranije citao, na postovima u nazad, da im odlaze ti ventili pa je neko slao na popravku u Trstenik.
 
Што? Па не производе се филтери за сваки појединачни тип трактора или мотора. Мој "Фотон" има филтер за уље какав је и на "Дајцу", а филтери за гориво су од "Голфа" 1 дизел, па тако и тражим у продавници.
 
Sve može da se ubudži.Drugar je na M.F umesto originalnog filtera hidraulike koji košta dosta rocanglama zavijao neki jeftiniji od par hiljada, isto je to samo ga navoj malo ''be. 😂
 
Што? Па не производе се филтери за сваки појединачни тип трактора или мотора. Мој "Фотон" има филтер за уље какав је и на "Дајцу", а филтери за гориво су од "Голфа" 1 дизел, па тако и тражим у продавници.
Pa da al godinama se prica o ceni filtera ja sam nekindan slucajno cuo da jenisto mahindra yto filter pre poskupljenja bio 800din sad je 1200
Nez koliko je u av ilinkod roberta filter
 
Jeste da se filter ne menja svaki dan, to stoji al što bi ga ja plaćao u av toliko i toliko novaca kad na drugom mestu taj isti filter košta duplo manje.. U av uzmem samo ono što na drugom mestu nema...
 
Poenta je u tome što može da se kupi Donaldson, Fleetguard i njima slični za dosta nižu cenu od tog PRC kvaliteta.
 
Nazad
Vrh