YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Kakve su ovo sad kombinacije sa trgovcima. Vidim na oglasima novi model YTO 130ks prodaje AgroTaso a za sve ostale neki iz Futoga se reklamira, zar nije i dalje zvanični zastupnik Agrovojvodina ?
Kad smo kod toga jel skoro ko proveravao pošto je 120ka nova ?
 
Pa vidi agropanonka je generalni uvoznik rusa a rusa prodaje i agronovak i ćorić... I još dosta njih,tako i yto.
 
Kakve su ovo sad kombinacije sa trgovcima. Vidim na oglasima novi model YTO 130ks prodaje AgroTaso a za sve ostale neki iz Futoga se reklamira, zar nije i dalje zvanični zastupnik Agrovojvodina ?
Kad smo kod toga jel skoro ko proveravao pošto je 120ka nova ?
Pa oni su kao distributeri, ima ih kol'ko hoćeš...
 
Molim vas za zamenski filter od Yto 904 sa taloznikom ili separatorom. Znaci onaj treci filter sto stoji nize od dva ista koja stoje vislje.
Imam neke dimenzije, od vas kolega sa foruma od pre sti sam nasao,ali nisam nasao danas u KND u NS posto za gorivo i ulje kupujem od dajca 90ks kod njih.
Imamo ove dimenzije da li su ok?

Unico fi8155/2
Frad 43.27.04/130
 
Iskreno za njega sam ovde na forumu cuo ali nisam se setio da i tamo ima delova, sta vise posalje na kucnu adresu.
Inace jutros bio do Agrovojvodine 20l shell 15w40 16750din a filter sa separatorom 6000din 😃 ako sam dobro razumeo.
 
Sad videh da se prica o ulju nastavila.
Koja je cena po litru tog nisovog?
Ovaj shell kupim sredom na pumpi kad je 50% popusta na teretni progran za 600din litar na 200h menjam.
No hteo sam ako je neko ubacio neku policu, kutiju za potrebstine na blatobran u kabinu da podeli ideju, pa na zimu da se pozabavim time.
Danas uzeo neku plasticnu korpicu 200din pa cu vezati vezicom cisto za telefon i metar da imam.
Hvala unapred.
 
Citajuci temu videh da se delovi mogu nacu u Agrovojvodini, kod Boze i Agro Robert?
Treba mi glava za 904 pa sad krecem u potragu. Nabija pritisak u hladnjak...
 
Nazad
Vrh