YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Aaaaa.... to je on. Ono pre ga kontaktirali za stabilizator-španer ali i to je prodao. Šta mu još ostalo, znaš možda?
 
Imao je zlu sreću da mu izgori traktor a popravka nije bila moguća pa je rešio da ga proda u delovima.Mogu ga sutra zvati da pitam šta je sve ostalo pa ti javljam.
 
Stvarno bog te.... Pu, sisu im hebem sad se setili!
E sad još samo da uvrste kulen, šunku i ostalu energetsku hranu u meni, pa da zatežu šarafe koliko treba a ne da moram cepati traktor na pola zbog jedne matice. Nit' zategnuli nit' osigurali.
 
Da li ima neko od forumasa iskustva generalno sa 1304, da li bi mogao da radi u kombinaciji plug 4x35,spremac 6.6m, poluteska drljaca 5 6 m...
 
Da li ima neko od forumasa iskustva generalno sa 1304, da li bi mogao da radi u kombinaciji plug 4x35,spremac 6.6m, poluteska drljaca 5 6 m...
Ima moj rodjak. Radi sa:
Vogel Noot M1050 4 brazde ravnjak, Gruber 2.4m,
Setvospremac 5m
Poluteska drljaca 6m.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
[/QUOTE]
Ima moj rodjak. Radi sa:
Vogel Noot M1050 4 brazde ravnjak, Gruber 2.4m,
Setvospremac 5m
Poluteska drljaca 6m.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
Koliko godina radi sa njim,da li je imao nekih problema,da li ima dovoljno snage za rad sa navedenim prikljcnim mašinama,kako hidraulika reaguje...
 
Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
Koliko godina radi sa njim,da li je imao nekih problema,da li ima dovoljno snage za rad sa navedenim prikljcnim mašinama,kako hidraulika reaguje...[/QUOTE]Radi dugo 9-10god i puno zemlje. Semering neki na prednjem mostu koliko ja znam i zamenio je tip kvacila. Imao je stariji tip, tvrdo kvacilo, zamenio za neki novi tip, sad mu je mekano kvacilo. Dok je imao stari tip kvacila uvek mu je pukla sajla, kako je zamenio nema vise tih problema.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Jbt onda je i kod nas to problem.... Sajla pukne otprilike jednom godišnje. A kvačilo je onako.... ni meko ni tvrdo. Je l' znaš možda koliko ga koštalo kvačilo?
 
To je super cena po meni. Nas je koštao 33.854 na 5 godina beskamatnog kredita stim da smo dali 25% učešća. A da smo imali keš onda bi bio otprilike isto koliko je sada. Šteta što nemaju jače od ovih, npr 160-180ks i što nemaju možda onog od 100ks sa 6 cilindara...
 
Kako je yto jak a spor, da li ce ovim menjacem dobiti brzinu, a izgubiti snagu?

Prijatelj uzeo 1204, isporuka kraj avgusta - septembar i kako mi kaze sklapace ih kod nas.

Rece mi i razliku u ceni za 1304 ali sa zaboravio dal 3 ili 5 000E.
 
Malo da se i Luka difati CHINEZE TEHNIC
bu ha ha 4000h opržio konusno tanjirasti par
Sutra otvaram menjač i pišem na šta liči
Kompresor je kaput pre 2000h i njega trebam radit
Iskustvo imam sa 110 fiat kinezom i sa malim 45_55
Ovaj 904 je novost


f529f4dcec424375959c3b11b9a6ca29.jpg
a8d5926f163f2c1a8330360db42221f7.jpg
71d0c32799549758ec5e074376d20dc1.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ding dong dobio dva gonga i ping! :)
Aj isprati rabotu sa slikama molim te!
Meni se čini da je nešto progutao pa je to oštetilo zub. Ili grešim? Kupasti je izmasakriran pa je oštetio tanjirasti?
Kompresoru je riknula glava tj ventili. Uz modifikaciju može da se stavi od mtz-a. Tako kažu.
Imaš produženu gedoru 70mm? Ako sam dobro zapamtio da je ta..... Trebaće ti.
 
Nazad
Vrh