YTO

• Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja

worm

Član
Učlanjen(a)
20 Apr 2010
Poruka
2.596
Probaj, samo ja mislim da je moj kinez malo teži od 804 i ne znam kako će ti se sa kvačilom i lamelom pokazati jer je kod mene zamenjeno kinesko sa original Lukovim

worm

Član
Učlanjen(a)
20 Apr 2010
Poruka
2.596
Mom je sledeće godine u planu podrivač sa tri radna tela pa kako mu bude :osmeh:
Ubeđen sam da će ga vući na 45-50cm e samo je problem što će to biti izuzetno sporo ( 1-2 sporohod 99%) i da vidimo kakva će potrošnja da bude.

worm

Član
Učlanjen(a)
20 Apr 2010
Poruka
2.596
Koliko je težak tvoj traktor,ti ga ne stedis ni malo 🙂
Ne znam tačno nisam ga merio ali moraću, od ovih novih 804 je teži jer je maska i kabina drugačija plus ima više tegova napred ima kao kod 904.
Nije da se ne štedi al kad može da vuče nek tera :osmeh:
Jesenas sam vukao sa njim i vučenu tanjiraču bosanska dubica 4m širine sa rotorima nazad, a jedne godine sam vukao i tešku drljaču od 4.5m.
Nisu to neke preterane brzine al lepo radi, ne greje se ne dimi ...

Srđan.Sokol

Član
Učlanjen(a)
23 Mar 2011
Poruka
178
neki dan sam kupio uljni filter motora u av 1500din..prosli put bio 1200..jel ste svi prepravljali ili nas ima jos koji kupujemo taj njihov original..sad sam malo trazio na netu i dobio nekog sto prodaje delove za kamione ista oznaka filtera a bogami i ista cena...

kristi16980

Član
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
324
neki dan sam kupio uljni filter motora u av 1500din..prosli put bio 1200..jel ste svi prepravljali ili nas ima jos koji kupujemo taj njihov original..sad sam malo trazio na netu i dobio nekog sto prodaje delove za kamione ista oznaka filtera a bogami i ista cena...
Ja kupujem filtere Donaldson u Mikronu u Sirigu.Filter ulja me kosta oko 800 rsd, za traktor Yto X1204.

cipu_84

Član
Učlanjen(a)
14 Feb 2014
Poruka
119
Ovaj ide kod X804 i kosta 950dinara.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока

alen1972

Član
Učlanjen(a)
16 Jan 2012
Poruka
2.278
Srdjane ne znam kako je na ytu ali ja sam na kinezu jimni izvio loz iz nosaca filtera i odneo kod strugara i on to prepravio i sad ide filter od golfa 1 ili 2 isti su i to mozes da nadjes gde hoces i jeftini su, sad verovatno da moze i kod tebe da se prepravi da pase neki jeftiniji.

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока

Srđan.Sokol

Član
Učlanjen(a)
23 Mar 2011
Poruka
178
ma znam ja sam bas probao da nadjem orginal filter(jeftini da bude) da se nemora prepravljati al bezuspesno...tako da sledecu promenu negine prepravka

alen1972

Član
Učlanjen(a)
16 Jan 2012
Poruka
2.278
ma znam ja sam bas probao da nadjem orginal filter(jeftini da bude) da se nemora prepravljati al bezuspesno...tako da sledecu promenu negine prepravka
Ja sam prepravku za oba traktora platio 200din kod strugara, samo je malo trebao loz da se izmeni i to je to, mislim da su sada filteri 300-350din

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока

Vrh