YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Jbt onda je i kod nas to problem.... Sajla pukne otprilike jednom godišnje. A kvačilo je onako.... ni meko ni tvrdo. Je l' znaš možda koliko ga koštalo kvačilo?
Ne znam tacno, mogu da ga pitam, pa da vam kazem. Ja imam X804 2013 novi tip kvacila i hvala bogu nije sajla u pitanju, vec je sipka.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Siniša vidi čovek godište
'lebe mekani!!!
Skoro mi neka pohotna klinka rekla da sam mator

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ma znam! Al i ja vidim njegovo godište, pa i nije neka razlika u godinama da bi mi persirao. A nije mu valjda 84 kućni broj? :haha:
E a što se tiče klinki... Mladolik sam pa uvek omanu! Sad neki dan mi jedna rekla da sam verovatno mlađi od nje (ona 85-to) pa kao negde 90-to. Uuuuu reko, dobra si.
 
Napisao sam u mnozini da cu da vam javim, javno svima, nisam mislio da javim samo tebi u pp.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Ma znam! Al i ja vidim njegovo godište, pa i nije neka razlika u godinama da bi mi persirao. A nije mu valjda 84 kućni broj? :haha:
E a što se tiče klinki... Mladolik sam pa uvek omanu! Sad neki dan mi jedna rekla da sam verovatno mlađi od nje (ona 85-to) pa kao negde 90-to. Uuuuu reko, dobra si.
Ал је то клинка од 35

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Kod nas takve devojke zovu "STAROPIČKA"!!
A ovakve momke kao ja "ČIČELA"!!



Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Оде се скроз са теме .....у небрано грожђе

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ja sam takođe toliko mladolik da sam u srednjoj školi mogao ladno po svim kafićima i kafanama da konzumiram alkohol bez problema. :haha: X puta išlo odabrano društvo iz razreda sa mnom kao starijom osobom, bio sam svima ujak. :haha:
 
Onda sam bio kao podgrejan leš. :haha: Sada sam malo normalnijeg izgleda, jedino crna kosa napušta ludu glavu a seda preovladava.Kad kosa osedi, čovek više vredi.
 
Kako je yto jak a spor, da li ce ovim menjacem dobiti brzinu, a izgubiti snagu?

Prijatelj uzeo 1204, isporuka kraj avgusta - septembar i kako mi kaze sklapace ih kod nas.

Rece mi i razliku u ceni za 1304 ali sa zaboravio dal 3 ili 5 000E.


Ja sam isto gledao da uzmem možda novi sad x904 ove godine sa tim njihovim popustima, a prodam moju kocku 80-90 mada se sve nešto razmišljam da mi je jedina pogodnost klima i ništa više. Kako vidim da ovi novi imaju toliko problema sve me više vuče odluka da kocka ostane do daljnjeg u mom vlasništvu.
Ipak je u top stanju mehanički, nove sve 4 gume, LUK kvačilo, nov alnaser brzi, urađena pvp i nova AC pumpa plus ima oko 3500 sati samo.
 
Bio sam ko tog BOŽE
Ja znam tog čoveka čak i on zna mene iz agrovojvodine
Kt par 43000
Ulje 50l bison 20 i nešto hiljada
Ležajevi konusnog i lezajevi tanjirastog. oko 20 000din
Komplet sve nešto preko 100 milja
Kineska tehnika
Boža Derikoža
Ubi konja idi peške



Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh