YTO

• Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.833
A jbt muke sa kineskom strujom...sve smo živo raskupusali i opet alternator zavitlava,to jest punjenje...sve kao novo,sve po ps,a ne radi kako treba... najlakše kupiti drugi alternator,ali šta ako nije do njega ..

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.833
A tek muke sa vratima...troje vrata sam promenio za dve nedelje...a nisam kriv ni za jedan lom,a ona samo pucaju...imaju zakenskih stakala i original i turska mala privreda,samo nisam odmah skontao... beše ga sad, svaka škola se plaća, sad dal manje ili više...

Srđan.Sokol

Član
Učlanjen(a)
23 Mar 2011
Poruka
167
koje simptome imas sa alternatorom?meni je crkao pocetkom avgusta,nepuni sija lampica u kabini i nema obrtaja ni casova rada...

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.833
Puni,ali ne kako treba kad upališ potrošače,samo kad je sve pogašeno..radni sati,i cela kontrolna tabla radi kako treba,gasi lampicu i to sve ali obrtaljka ili laže ili pokazuje bezveze ili ne radi u opšte...pre tih simptoma traktor je bio kod električara,jer mi je instalacija brljavila,kad stisnem kočnicu upali se i desni žmigavac nazad,pa su farovi počeli da zezaju,čas rade čas ne rade,na osiguračima je bio problem...ec je kabina,tabla i osigurači du turski...

vlada88

Član
Učlanjen(a)
4 Avg 2011
Poruka
334
Kolege koje ulje dosuti napred u mali rezervoar ispred hladnjaka klime, yto 904? Trebalo bi da je za servo volan, ne znam da li je povezano sa menjacem. Sta vi koristite?
Serviseri kazu shell spirax 10w30 ali nigde ne mogu da najdem pakovanje od 1l, samo 20l.

Vrh