YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Hvala na informaciji posto su sada te sejalice sve preko 1000 inesto kg. pa manji traktori ne mogu da ih nose.
 
Ne mogu nigde da izguglam kolki je rezervoar kod "kockice" 1204?Drugar ima neku nadogradnju rezervoara koja je procurila,pa dali krpiti ili skinuti.
 
Poslednja izmena:
Imam ja ,kupio sam ga 2010 god. Ja sam zadovoljan ,nisam imao nekih problema do sad sa njim ,okretniji i bolji za rukovanje i rad u njivi,jedina mana je sto je spor u transportu. Mada cujem da ovi novi idu 40 km na cas.
 
Jeste veći rezervoar ali sam gledao kod komšije da mora ipak da se sipa kao i do sada sa zadnje strane što je jako loše rešenje kada imaš nešto zakačeno za traktor. Gimnastika.
 
Da li je neko cackao onaj obrtomer na satu na 904? Nesto me zeza, kad je na malom gasu brljavi kad predje 1600-1700 obrtaja pokazuje dobro.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Ima li ko skorije da je uzimao x904 sa reverzerom i običnim menjačom, ne ovaj što ide 40 km/h.
Kako ste zadovoljni novim 90kama i da li u standardnoj opremi ima ono dugme tj ručkicu za brzo dizanje i spuštanje priključaka, spoljnu hidrauliku i kuke na polugama za brzo kačenje ?
 
Nazad
Vrh