YTO

• Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja

sasa22

Član
Učlanjen(a)
5 Mar 2009
Poruka
1.181
Kolega ima problema sa alnaserom na 120-ki . Dijagnoza: treba nov.
Jel' menjao neko? Da li mozda odgovara od neceg drugog?

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
5.737
Ne znam da li odgovara od nečeg drugog, ali me zanima šta mu je uradio kad mu treba nov? Zar ne može da se popravi? Neka pita koliko košta u Panex agm Čakovec-Hrvatska, pa možda nam neko od kolega iz Hr. pomogne da tamo kupimo šta nam treba (možda i ja uzmem nešto za rezervu) ako su u AV skupi. Ili da naruči preko Aliekspresa ili E-bay-a direktno od kosookih.

sasa22

Član
Učlanjen(a)
5 Mar 2009
Poruka
1.181
Kriva osovina rotora. Izgubi gorivo kada duze stoji, i onda problem sa paljenjem i dugo verglanje.Pre neki dan alnaser otkaze i majstor da dijagnozu. Namestio ga je ali kaze nece dugo.

Učlanjen(a)
21 Avg 2013
Poruka
4.176
Ja sam imao 120ks 2008god,tu je bio stari tip anlasera(onaj veci) i hteo je da zaglavi prilikom verglanja,a inace je sporo vrteo. Posle sam kupio novi tip,dosta manji i dosta brzi

worm

Član
Učlanjen(a)
20 Apr 2010
Poruka
2.579
Nemoj se zezati kupi nov u AV. Ja sam isto tako jurio kad mi je crkao pre par godina sta cu kako cu nađi jeftiniji koji paše pa juri Božu iz Veternika koji valja bez garancije i za skoro istu cenu kao AV i popizdim i odem u NS i kupim nov kod njih za 300e i miran evo vec par godina.

Rasa91

Član
Učlanjen(a)
31 Jan 2013
Poruka
1.701
Te pocrkale anasere posaljite u bajinu bastu i imacete skoro pa nov anaser. Moj je crkao da nismo mogli ni na dva akumulatora od 120A da ga uplaimo. Za 60e sredjen i sad pali na jedan od 100A. Inace, kolega je spomenuo Bozu iz veternika, bezite dalje od njega. Taj je prevarnt nevidjen.

Vrh