YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
neki dan sam kupio uljni filter motora u av 1500din..prosli put bio 1200..jel ste svi prepravljali ili nas ima jos koji kupujemo taj njihov original..sad sam malo trazio na netu i dobio nekog sto prodaje delove za kamione ista oznaka filtera a bogami i ista cena...
 
neki dan sam kupio uljni filter motora u av 1500din..prosli put bio 1200..jel ste svi prepravljali ili nas ima jos koji kupujemo taj njihov original..sad sam malo trazio na netu i dobio nekog sto prodaje delove za kamione ista oznaka filtera a bogami i ista cena...
Ja kupujem filtere Donaldson u Mikronu u Sirigu.Filter ulja me kosta oko 800 rsd, za traktor Yto X1204.
 
Ovaj ide kod X804 i kosta 950dinara.
f0bdcd4b22e1d0ac83df246b0ff47cee.jpg


Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
neki dan sam kupio uljni filter motora u av 1500din..prosli put bio 1200..jel ste svi prepravljali ili nas ima jos koji kupujemo taj njihov original..sad sam malo trazio na netu i dobio nekog sto prodaje delove za kamione ista oznaka filtera a bogami i ista cena...
Srdjane ne znam kako je na ytu ali ja sam na kinezu jimni izvio loz iz nosaca filtera i odneo kod strugara i on to prepravio i sad ide filter od golfa 1 ili 2 isti su i to mozes da nadjes gde hoces i jeftini su, sad verovatno da moze i kod tebe da se prepravi da pase neki jeftiniji.

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
ma znam ja sam bas probao da nadjem orginal filter(jeftini da bude) da se nemora prepravljati al bezuspesno...tako da sledecu promenu negine prepravka
 
ma znam ja sam bas probao da nadjem orginal filter(jeftini da bude) da se nemora prepravljati al bezuspesno...tako da sledecu promenu negine prepravka
Ja sam prepravku za oba traktora platio 200din kod strugara, samo je malo trebao loz da se izmeni i to je to, mislim da su sada filteri 300-350din

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Yto cini mi se slavo stoji sa rezervnim delovima a i to sto ima papreno skupo

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Za sad neke bitne stvaru su imali, manje bitne tipa, amortizer haube evo sad .. nema.
Mislim da "grejaci" to zovu hamburski luk. Malo plocevine12mm dva luka 2 cola i 5cm cevi 2 cola.
 
Nazad
Vrh