YTO

• Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
5.716
Nemam katalog ali i da imam mislim da ti ne bi pomogao.... Ne vidi se u katalogu to što tebe interesuje. Bolje ti je da pošalješ stari zupčanik i njegov par u neku firmu koja se bavi izradom novih zupčanika i oni će ti rešiti problem.

alen1972

Član
Učlanjen(a)
16 Jan 2012
Poruka
2.268
Ma treba tu da cekam 7 dana a trebalo bi mi sto hitnije, sutra zovem u kraljevo da pitam gde prodaju fotone i u ns gde prodaju yta pa ako ne bude imalo ipak ce morati da se radi

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока

alen1972

Član
Učlanjen(a)
16 Jan 2012
Poruka
2.268
Zvao sam u novi sad i ne odgovara zupcanik razlikuje se u 2 zuba tako da moram raditi po uzorku negde

vladj

Član
Učlanjen(a)
9 Okt 2011
Poruka
3.323
Ako se ne snadjes ima firma u Cacku koja izradjuje zupcanike po uzorku. Radi li su menI nesto, I imam njihov br ako ti bude trebalo.

Rasa91

Član
Učlanjen(a)
31 Jan 2013
Poruka
1.694
Pa rastavljano. Ima lufta u ta dva zupcanika u srcu difa, i ta osovinica dobila malo lufta pa kad je pod opterecenjem cuje se kako lupka.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

Rasa91

Član
Učlanjen(a)
31 Jan 2013
Poruka
1.694
Delovi 22000din i ruke ne znam koliko ce biti, 100-200e. U ovom slucaju traktor bi bio zavrsen za jedan dan. Ali smo mi otegli. Nisam htep juce u podne da idem za NS nego bili danas.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

Srđan.Sokol

Član
Učlanjen(a)
23 Mar 2011
Poruka
167
Na yto 454 otisao alternator nepuni akumulator,casovi rada stoje i obrtaji motora...jel ima neki majstor da popravlja ili se menja za neki drugi i gotovo

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
5.716
Molim.
Ma sigurno da može ako je ozbiljan serviser. U suprotnom verujem da se može nabudžiti alternator od auta ali čađavca (dizela) zbog obrtomera i časova rada.

ZICAPROM

Član
Učlanjen(a)
21 Jul 2011
Poruka
1.176
Drugari, zna li neko gde se može kupiti jedna zadnja guma za YTO 504, sa specifičnim kramponima za YTO (nisu pod oštrim uglom kao kod naših guma). Jedna mi je pukla, pa ne bih kupovao obe.

alen1972

Član
Učlanjen(a)
16 Jan 2012
Poruka
2.268
Pitaj u agrovojvodini, ili u trgomenu u kraljevu iste su gume, mislim na njihove fabricke

sasa22

Član
Učlanjen(a)
5 Mar 2009
Poruka
1.171
Na 904, pvp jel ima sopstveni podmaz ili "uzima" iz motora? Poceo malo da kaplje na poluzi za gasenje, pa ne znam jel se dosipa u pumpu

Vrh