Vremenske prilike u 2024-oj godini

Osjecam se kao Arkadije prosle godine. Poslednja kisa bila prvog juna. Dvije veceri sve okolo pada kod nas nista. Sinoc podjem kuci sa punoljetstva 7-8 kilometara od kuce kisa pada iz neba i zemlje kod nas ni kapi.
 
Sinoc sam prosao tamo isao za u tazbinu-Boku, vatra je gorela do samog asfalta, morao sam na suprotnu stranu kolovoza da se ne bi auto zapalio! Oko 20-30m napamet voznje od gustog dima! Policija u Jarkovcu lade muda na centru smaraju vozace, vatrogasne sluzbe nigde! Jeza da te uhvati od ove nase NEdrzave!
Mi smo išli da gasimo deo neuzinskog atara dok su oni ladili m..a. Bili su obavešteni da je vetar okrenuo smer i da im se vraća vatra. Od njihove deponije je krenulo, došlo do nas i posle se vratilo između njih i Jarkovca.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Jeste,ja se izvinjavam,napisao sam da nije bilo kod nas vatre,ali sam sad par sati ranije prosao autom putem ka Pancevu i vidim deo atara,pasnjaci samo koliko sam video,su goreli ka Jarkovcu,tu oko deponije,i dalje iza ....ali vidim mnogo je parcela bilo pored samog pozara,mislim na kukuruze,i ni jedna njiva nije izgorela.
 
Dokle će nas obilaziti pitanje je...
Screenshot-20240818-220944-Facebook.jpg
 
Deluje kao prosla godina...suvo,suvo...pa kada pocne padati nikada kraja...orali po blatu i vodi.ubili i ovako tesku zemlju muski.
 
Ma što da ga rušimo, bolje da ga prebacimo negde u Grčku ili Makedoniju! Onda bi češće imali kiše... :haha: :haha: :haha:
 
Lako se Alpi rese,par onih ruskih najjacih nuklearki na vrh Alpa i eto ocas posla drzavi stotine miliona eura vise od poljoprivrede kroz vece prinose,a ne jeb... suse iz godine u godinu.
 
Nazad
Vrh