Vremenske prilike u 2024-oj godini

Zvati Ziku Radosavljevica, d se pise ali se ne cita, da odradi te Alpe. Do sad su sve odradili kako treba 🫣
 
Заменимо комбајне и тракторе за чамце, и кренемо у рибарење и туризам. И не морамо ићи у Грчку и Црну Гору на море. Која би то уштеда била за све нас.
 
Kao u onom stihu Balasevica
"Kako k'o noćna dama
Iz južnog Amsterdama
Iz izloga mene klinca zavodi
Na smrtne grehe navodi"
Mami vas, al nista 🙃
 
Jel zna neko kad je bila zadnja noć a da je temperatura pala ispod 20 stepeni?

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Pa zar nisu ovde neki pisali da nije bitno što je uznad 20⁰C (tropska noć bez rose) ?
Čini mi se da se pisalo krajem maja da nema potrebe više za kišom ?
Ili mi se učinilo ?
 
Ja vec ne pamtim kad nije na kompijuteru pisalo vezano za vreme ''high temperature'' alert .....Ali bice,tamo oktobra ce valjda zahladiti,mozda budu i neke jeb... kise konacno.
 
Sta reci, a ne narusiti auru meteorolozima.
Pogledajte te radaske odraze iznad naseg podrucja, a pogotovo Vojvodine. To je 1000 nekih sitnih, razbijenih, oblacica koji poput razbijene vojske tumaraju na neprijateljskoj teritoriji pa moraju da budu sto tisi.
Mi obaramo rekord za rekordom i pricamo o necemu. Mi smo u zacaranom krugu anticiklona koji se hrani vrelim vazduhom iz Afrike. Ja verujem da je ova godina jedna od najhladnijih u Africi koliko smo im te vreline uzeli.
 
Pade nesto preko 15l u poslednji cas. Sa ovom kisom izgleda da cu ubosti sa sojom samo tako.

455698555_428529912914161_8446421651594770463_n.jpg
 
Nazad
Vrh