Vremenske prilike u 2024-oj godini

Jel realno da ce opet oblaci uz granicu ici i otici u Madjarsku ☹️
@MOMOSARIC - imam izvestaj iz tvog kraja i kazu mi ljudi da se sve zeleni kao da je prolece . Svrati malo do Srbije da vidis sta je susa i kako ona izgleda .
 
Jel realno da ce opet oblaci uz granicu ici i otici u Madjarsku ☹️
@MOMOSARIC - imam izvestaj iz tvog kraja i kazu mi ljudi da se sve zeleni kao da je prolece . Svrati malo do Srbije da vidis sta je susa i kako ona izgleda .
Kod nas je sareno . Nije jednolicno , i kako gdje , takva je ovde zemlja i teren , sareno , svakih par km druga prica . Ovo je teren ravan al isaran rijekama i sumama , sto blize rijeke , Sava,Vrbas, ... to bolje
 
Kod nas to,što bliže reke to bolje ne važi,jer je struktura zemlje takva,ritska crnica.
Ceo pojas uz reku Savu je najlošijii deo atara.
Prvii podgoreva usled nedostatka kiše.
 
Ukinute padavine, za moj kraj, doduše, najava je u jednocifrenom procentu trenutno...😂
"Pomereno" za narednu Sredu...😬
Građani, "lepo" vreme se nastavlja, uživajte...😃🍻
 
Sinoc sam prosao tamo isao za u tazbinu-Boku, vatra je gorela do samog asfalta, morao sam na suprotnu stranu kolovoza da se ne bi auto zapalio! Oko 20-30m napamet voznje od gustog dima! Policija u Jarkovcu lade muda na centru smaraju vozace, vatrogasne sluzbe nigde! Jeza da te uhvati od ove nase NEdrzave!
 
 
Nazad
Vrh