Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Naravno,i traženo je da ne bude samo seme nego da može da bude i đubrivo i hemija.Praktično sve što ulazi u inpute za proizvodnju.
Međutim vlada se nije složila i pristali su tada samo na SERTIFIKOVANO seme.
 
Pa za te što sam proizvedeš ne možeš da dobiješ povraćaj-lebe mekani.Svi ti to pišu ali tvoj Ego ne dozvoljava da ti to priznaš.A da bi nekad posejao sa tavana,moraš da kupiš sertifikovano.
Pa jebote zivot ako kupis 150kila sertifikovanog,koliko mozes da sledece godine posejes od tih 150kg???

Zaista imas ograniceno razmisljanje

Normalno da to sto proisvedes ne treba da dobijes povracaj jer ga ne kupujes

U bosni ti je uslov semenska psenica da bi dobio subvenciju
 
mnogi do 15h(pa cak ido 20h) kada je pio bio obavezan nisu dobili dinar od subvencija

tada se i desio raskol i propast takozvanih malih

sada bi tek to dovelo do nestanka istih,doduse na tome se i radi verovatno
 
Mlad si, jednostavno treba da sazriš kao čovek da bi shvatio kako neke stvari funkcionišu a dok ne stigneš do tog nivoa prođoše godine.
 
mani men tih fraza debilnih

prosto nije niormalno da neko sa 90h placa isti pio kao i onaj sa 10h

i da onaj ko je uplacivao 45godina(ima ih i sa vise godina ko je krenuo od samog pocetka) i onaj ko je uplacivao 20 na kraju imaju istu penziju itd

postoje mnoge stvari u tom piu koje su katastrofalne kao sto sam i rekao i zbog toga dok se to ne uredi,nemoguce je da on bude obavezan
 
Развалили су људе са тим пиом и пензијама ту нема приче.Нпр Сава Центар је изграђен огромним делом средстава баш из тог ПИо фонда...да не идемо даље.
 
Samo neka se vrate na model od pre kad se sve pravdalo računima i Pio bio obavezan.
Da bi nešto dobio moraš nešto i da daš.
Hajde obrazloži to.Ja ne razumem da ljudi neće da shvate da subvencije ne dobija Zoran i Matić nego zemlja koja se obrađuje.A ta fiktivna gazdinstva ili oni što gazdinstva vode na rodbinu...To su navodno vaši saborci i ne treba ih dirati a oni su ti koji krše zakon.
 
I za tvoju informaciju ne znam na koga mislis kad kazes mi ali je ne uzimam nikave subvencije i nikad nisam dobio od drzave ni jedan dinar niti planiram da trazim bilo sta tako da meni ni u dzep ni iz dzepa.
Meni samo nije jasno koji ces ti djavo u ovoj temi i zasto se pojavis nakon svakog drugog posta a nista te ne dotakne kako kazes od svih subvencija koje drzava pruza poljoprivrednicima?
Batali temu i uzivaj.
 
Stara boljka-neprijatelji nam ne trebaju jer se neko uobrazio i misli da ako plaća PIO da je veliki profesionalac.Na 100ha plati par desetina hiljada i insistira da onaj koji ima 5,10,15,20 ha propadne.I nikad neće shvatiti da na taj način seče granu na kojoj sedi jer će ovi iznad njega isto skinuti sa mape poljoprivrednika.Samo napred.
 
Meni samo nije jasno koji ces ti djavo u ovoj temi i zasto se pojavis nakon svakog drugog posta a nista te ne dotakne kako kazes od svih subvencija koje drzava pruza poljoprivrednicima?
Batali temu i uzivaj.
Da nije mozda zabranjeno da se komentarise,kako vecina njih nije sutnula loptu u zivotu a sve znaju o sportu

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
mani men tih fraza debilnih

prosto nije niormalno da neko sa 90h placa isti pio kao i onaj sa 10h

i da onaj ko je uplacivao 45godina(ima ih i sa vise godina ko je krenuo od samog pocetka) i onaj ko je uplacivao 20 na kraju imaju istu penziju itd

postoje mnoge stvari u tom piu koje su katastrofalne kao sto sam i rekao i zbog toga dok se to ne uredi,nemoguce je da on bude obavezan
Ja mislim da ne postoji niko ko ima uplaceno 45 godina. Neko te je lagao.
 
Nazad
Vrh