Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Samo da dodam da sam ja za to da dobiju omi koji su kupili sertifikovano seme.A ovaj što vređa 99% poljoprivrednika je i sam dao odgovor na pitanje zašto odziv na proteste nije veći.
 
Ako se nisi ukljucio na pravi nacin da resavas problem bolje cuti nemoj biti Hijena, hijena se kiti tudjom mukom! Kazem uopsteno!
Kojim perjem se ja kitim.Kod mene je sejano seme sa tavana i prošle i ove godine i nije mi krivo što ćeš ti dobiti.Trebaće ti da promeniš perje da ima i za mene i 99% tvojih kolega koje nazivaš SKOTOVIMA i da treba da jedu GOVNA.Verujem da se Radoslav,Slavko,Bubu,...dive tebi i podržavaju te,jer imaš ukusa za dobar marketing-kako privući što više ljudi.
 
Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде – Управа за аграрна плаћања расписује Јавни позив за подношење захтева за остваривање права на подстицаје за инвестиције у физичку имовину пољопривредног газдинства за набавку нових машина и опреме за унапређење примарне пољопривредне производње у сточарству за 2024. годину

Захтеви се подносе у периоду од 18.10.2024. до 02.11.2024. године, преко платформе еАграр, односно портала еПодстицаји.

Информације у вези расписаног Јавног позива доступне су на телефоне Инфо-центра Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде: 011/260-79-60 или 011/260-79-61, као и контакт центра Управе за аграрна плаћања 011/30-20-100 или 011/30-20-101, сваког радног дана од 7:30 до 15:30, као и на званичној веб презентацији еАграр, на адреси https://eagrar.gov.rs
 
to sto vi zelite ne postoji nigde


u sledece zahteve uvesti i subvencionisanu arendu a moze i subvencionisan radnik bar jedno 40% dnevnica,nebi bilo lose
On još izgleda nije shvatio pojam-sertifikovano seme i šta tu spada.
ti u jednoj temi pises da si kupio seme

u drugoj da sejes tvoje

reko sam ti obidji me molim te

a i kolega ti
 
A sto bi trebalo da se uklapaju, kupi domace jeftinije pa ce ti se ukolpiti da dobijes fraj seme, jel ti ne mozes da ukapiras da si samo ti ufiksirao u svojoj glavi da je sertifikovano seme samo seme zita
 
ko kaze da je samo zito aman
imas jos bar 10 kultura koje mozes i nemoras da kupis,tvoja volja dal zelis ili ne

domace ni da pogledam vise,cak ni jecam

pa gde ima da drzava kupuje poljoprivredniku seme kukuruza eto kazi to i sve ok???
 
upravo to sto ti pricas je i njihov odgovor

al ne kontas

greska pregovaraca

ovo sto vi zelite i nadate se nema ni u jednoj drzavi na svetu

direktne ako budu opet,moguce
al da ti daju na kukuruz to nema ni u diznilendu
 
Ciji odgovor, sreca kad ti kontas, znaci ti nebi voleo da dobijes za sve seme koje sejes vec samo za zito, onda je greska sto ti nisi bio pregovarac. I za tvoju informaciju ne znam na koga mislis kad kazes mi ali je ne uzimam nikave subvencije i nikad nisam dobio od drzave ni jedan dinar niti planiram da trazim bilo sta tako da meni ni u dzep ni iz dzepa.
 
ja sam budala ozbiljna kad vidim sa kime se raspravljam u temama

ako mislis da svaki poljoprivrednik u srbiji treba da dobije gotovo pa besplatno seme po hektaru suncokreta,kukuruza ili uljane repice(bila susa ili ne) svaka ti cast

pa ako se dogovore za 10hilj dobices itekako lepe pare u dzep,ni kriv ni duzan
 
Nazad
Vrh