Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Srdjane,ako imam u zakupu parcelu a zakupodavac umro,prosla ostavinska rasprava i sa novim vlasnikom treba da potpisem ugovor jel to mora u toj opstini gde je zemlja ili mogu kod bilo kog notara da idem? Posto zena zivi u ns i nemoze da dodje preko radne nedelje jedino ja da idem za ns

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Nema veze gde se overava (Tačnije može kod bilo kog notara)​


eAgrar-u je bitan Ugovor koji ima
 
Srdjane,ako imam u zakupu parcelu a zakupodavac umro,prosla ostavinska rasprava i sa novim vlasnikom treba da potpisem ugovor jel to mora u toj opstini gde je zemlja ili mogu kod bilo kog notara da idem? Posto zena zivi u ns i nemoze da dodje preko radne nedelje jedino ja da idem za ns

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Ona može da potpiše kod njenog notara i da ti pošalje poštom.
 
Evo sada predsednik Vlade Srbije kaže na malom ekranu TV prijemnika - da ljudi u Vojvodini ne zaborave, oni imaju 3 vida podrške - lokalni, republički i pokrajinski. A ostatak Srbije 2. A isti porez plaćaju.


Skoro pa sam ga citirao
 
Postoje i gradske subvencije u nekim gradovima.
A ja nisam čuo da NS ima za ratare, a za druge gradove sam čuo. I šta ćemo sad' ?
Zar ne vidite da stalno rade na tome da nas podele i zavade ?! To pali vekovima.
 
Jesu ali lokalne ne postoje svuda a tamo gde postoje mnogo se razlikuju u zavisnosti od toga koliko opstina ima para..
Medjutim, ima i jos jedan nacin da nemas prava na lokalne subvencije, kad je gazdinstvo registrovano u jednoj opstini (jer ide po mestu prebivalista) a kad su parcele na drugoj..
 
Divan nam je položaj u Vojvodini ... Mi nemamo te lokalne. Ovo je samo pokušaj da nas zavade još više. Koliko vidim počelo je ovde na forumu
 
Ma ne vidim više ništa, počelo oranje a ukočila me leđa. Odkočio se infekcijom jedva. Zabrana vožnje auta 6 nedelja a traktor da ne pominjem. Divno. Nikad nismo imali opštinsku pomoć a i za pokrajinskei republičke mora veza. Ni gradsko grejanje nemamo. Dugovi toplana
 
Nazad
Vrh