Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

A koliko dana nakon dobijanja resenja ste dobili to za zalbu... Ja sam predao 1.2 oko 19h dobio resenje al nema jos zalbe... A drugo gazdinstvo jos u radu poslao mejl kao neke parcele nisu dobro unete opet da podnesem zahtev....
 
Ja se sinoć odrekao žalbe. Zahtev poslat 4.2. Na drugo gazdinstvo još stoji u radu a predato isto 4.2. Zvao kažu sve u redu...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
Leglo ovo što sam se sinoć odrekao žalbe...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Ja sam 02.02. predao i nema jos para, a verovatno da treba da se odreknem zalbe da bi pare legle..
Ja predao 19.2. i još ništa. :haha:
Koji status je u pitanju


Kada dobijete Rešenje u eSanduče obavezno ga prihvatite i kroz par dana dobijate mogućnost da se odreknete Prava na Žalbu na doneto Rešenje.


Uputstvo kako da se odreknete od prava na žalbu na doneto rešenje

Najčešća pitanja u temi eAgrar
 
Poslednja izmena:
Meni i suprugi legla uplata malo pre, a prava žalbe smo se odrekli jutros. Zahtev predat 1. 2. uveče oko 21h.
Bilo bi uplaćeno mnooogo pre ali sam izdangubio nekoliko dana čekajući da mi bude omogućeno odricanje od žalbe, a nisam znao da sam trebao da udjem u e sanduče i odma po prijemu mejla o rešenju i prihvatim rešenje.
Jbga kad sam mator [ipak imam 70 godina], i pored toga što je u ovoj temi sve objašnjeno, nisam baš elektronski najpismeniji.

Hvala puno SRDJANU na detaljnim obaveštenjima.
 
Nadam se da su ovi prvi sto su podneli i, Bogu 'fala, dobili lovu bili svi do jednog na protestima. Jel tako je najpravednije.
 
Nazad
Vrh