Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Predao 2.2. Oko 14h. Danas leglo. Nekoliko hektara je u pitanju i sve je u mom vlasništvu što je prijavljeno. Možda se u tome razlikuju slučajevi.
Pozdrav svima!
 
Da li je to stvarno tacno da je problem ako stoji
"U Radu"?
Drugaru je par dana stajalo u radu i posle promenjeno u prihvacen,pritom on nista nije menjao. A opet drugi slucaj je da je drugar morao da zove e agrar i uspostavilo se da ima problem.
 
Da li je to stvarno tacno da je problem ako stoji
"U Radu"?
Drugaru je par dana stajalo u radu i posle promenjeno u prihvacen,pritom on nista nije menjao. A opet drugi slucaj je da je drugar morao da zove e agrar i uspostavilo se da ima problem.

Da to znači da ima problem oko zahteva i treba zvati 0800 106 107

 
Poslednja izmena:
Ja danas zvao i dobio ih. Stoji tri dana u radu. Kažu sve je u redu. Samo vide da ima jedna parcela koja je još na verifikaciji, ali ona svakako nije ušla u zahtev. Pa su mi rekli da pišem na mail da mi verifikuju tu parcelu pa ako zahtev još uvek ne bude prihvaćen da ubacim i tu parcelu. Znači u suštini nema problema, samo eto čeka se...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Da li je to stvarno tacno da je problem ako stoji
"U Radu"?
Drugaru je par dana stajalo u radu i posle promenjeno u prihvacen,pritom on nista nije menjao. A opet drugi slucaj je da je drugar morao da zove e agrar i uspostavilo se da ima problem.
Kod mene bilo u radu na dva gazdinstva . Znao sam da je neka greška ali tek kad sam detaljno sve pregledao našao sam duplirane parcele. Bile su kod mene u zakup pa sam ih kupio . Katastar ih uveo kao broj/0 a u realnosti parcela je bez pod broja. Mora se voditi briga . Ko ima mnogo parcela odokativno ako baci pogled neće videti ništa. Ja dok nisam uzeo parcelu po parcelu bio sam ubeđen da je sve ok. A nije bilo ok.
 
Zar ne bi bilo logicno da oni zovu ili posalju email i da traze dopunu ili ispravku??
Kod mene bilo u radu na dva gazdinstva . Znao sam da je neka greška ali tek kad sam detaljno sve pregledao našao sam duplirane parcele. Bile su kod mene u zakup pa sam ih kupio . Katastar ih uveo kao broj/0 a u realnosti parcela je bez pod broja. Mora se voditi briga . Ko ima mnogo parcela odokativno ako baci pogled neće videti ništa. Ja dok nisam uzeo parcelu po parcelu bio sam ubeđen da je sve ok. A nije bilo ok.
Zar ne bi trebalo da bude crveni trougao ispred parcele gde ima neki problem??
 
To nikome ne lezu pare? Svi cute. Ili otisli da trose pa nemaju vremena

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Kod mene je prekjuce preslo u poslato na isplatu.Valuta placanja je 11.3, podnesen zahtev prvi dan oko 16h.
 
Ja se sinoć odrekao žalbe. Zahtev poslat 4.2. Na drugo gazdinstvo još stoji u radu a predato isto 4.2. Zvao kažu sve u redu...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Meni piše prihvaćen, rešenje stiglo u E-sanduče, a kad će isplata... Možda je i bolje da ostave za kasnije. Ako isplate do 8.3. moraću da kupujem poklone za praznik, a to baš i nije zgodno.
 
Nazad
Vrh