Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Znam ja to sve.

Nego me samo zanima jedno - šta se dešava ako neko ne prihvati. Jer drugi mu je podneo zahtev, osoba je starija i ne ulazi na e upravu.
Dobija li subvencije?

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
Dobiće on subvencije samo će malo čekati duže (Dok mu Rešenje ne ode u eSanduče Arhiva).


Ta druga osoba koja mu je radila sigurno je PSS pa nema šanse da nije prihvatila bilo šta iz eSanduče-ta. Pa i ako je kojim slučajem neka druga osoba valjda je upućena oko teme eAgrar.

Ljudi iz Uprave za agrarna plaćanja i Ministarstva Poljoprivrede Šumarstva i Vodoprivrede su barem 100x napomenuli da treba da se redovno prati eSanduče.​

 
Da li kolege neko od vas ima problem da mu je zahtev od prošle god poslat na isplatu a da nije isplaćen? Od drugarice brat ima zahtev poslat na isplatu 29.12.2023 ali još uvek nije placen
 
Ja predao 4-tog. Ali tamo oko 23 h.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Sta se desava sa e sanduce??.. kada zelim da udjem u e podsticaji pise mi crvenim slovima da pristupom na e upravu aktiviram e sanduce.., a ono je valjda akrivirano posto sam vec prihvatio i prva ona dodatna dokumennta po podnosenju zahteva i resenje o usvajanju zahteva za podsticaje, tako kod mene, tako i kod komsije.
 
Poslednja izmena:
Pustili malo da nam zamažu oči, sad kad treba da krene masivna isplata hakerski napad, bice to izgleda malo malo pa pao sistem...

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Sta se desava sa e sanduce??.. kada zelim da udjem u e podsticaji pise mi crvenim slovima da pristupom na e upravu aktiviram e sanduce.., a ono je valjda akrivirano posto sam vec prihvatio i prva ona dodatna dokumennta po podnosenju zahteva i resenje o usvajanju zahteva za podsticaje, tako kod mene, tako i kod komsije.
I kod mene isto od sinoć. Verovatno nešto rade
 
Sta se desava sa e sanduce??.. kada zelim da udjem u e podsticaji pise mi crvenim slovima da pristupom na e upravu aktiviram e sanduce.., a ono je valjda akrivirano posto sam vec prihvatio i prva ona dodatna dokumennta po podnosenju zahteva i resenje o usvajanju zahteva za podsticaje, tako kod mene, tako i kod komsije.
isto i kod mene
 
Nazad
Vrh