Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

A šta ako neko ne prihvati u e sandučetu rešenje o subvenciji?
Da li to stopira isplatu?
Ima starijih ljudi kojima je neko podneo zahtev i koji ne znaju da uđu u e sanduče?

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
 
danas pogledao i pise prihvacen i ima ta kao mogucnost odricanje zalbe i potvrdio da se odricem(to nije bilo prosle godine)
e sad sta li to znaci **greška li ga
poslali 4 resenja u e sanduce da se usvaja
onda sad nadam se cekam samo na isplatu

predao prvog februara oko 1h


ps
predao i za 150l nafte,vrlo je jednostavno zaista
Leglo jutros

Komsija vice na mene sto mu se nisam javio da se odreknem i njemu zalbe isti dan nego tek danas 😂😂😂
 
A šta ako neko ne prihvati u e sandučetu rešenje o subvenciji?
Da li to stopira isplatu?
Ima starijih ljudi kojima je neko podneo zahtev i koji ne znaju da uđu u e sanduče?

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
Dokument u eSanduče se dostavlja 2 puta (Napomena svaki put se produžava plan dostave) i na kraju ako se ne prihvati ide u eSanduče Arhiva.

Primer dostave

Rešenje je stiglo 04.03.2024. ako se ne prihvati ponovo se šalje 04.04.2024.

Za sva ostala dokumenta i nije potrebno da se žuri sa prihvatanjem.


Svima je u cilju da što pre dobije ::novac:: rešenje dok god se ne prihvati ide sporija isplata.

Velika napomena

Kada se Rešenje prihvati kroz par dana se dobija u ePodsticaji Izjava da se odričemo prava na Žalbu.
 
Zahtev za subvencije mi je prihvaćen još 28.o2. Od tada do danas mi nije omogućeno da se odreknem prava na žalbu. Jednostavno nema ta opcija, ili ja nešto ne umem. Jel ima još neko takvu situaciju?
Jel imate crvenim slovima ispisano ,odricanje prava na žalbu.
 
ljudi moji nama kojima je stigla uplata i resenja smo sitni

do 20h verovatno

bice para svima

by
lule28 kao portparol ministarke :ROFLMAO:
 
Jutros dobio resenjee, nadam se da ce i isplata ubrzoo...

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Dokument u eSanduče se dostavlja 2 puta (Napomena svaki put se produžava plan dostave) i na kraju ako se ne prihvati ide u eSanduče Arhiva.

Primer dostave

Rešenje je stiglo 04.03.2024. ako se ne prihvati ponovo se šalje 04.04.2024.

Za sva ostala dokumenta i nije potrebno da se žuri sa prihvatanjem.


Svima je u cilju da što pre dobije ::novac:: rešenje dok god se ne prihvati ide sporija isplata.

Velika napomena

Kada se Rešenje prihvati kroz par dana se dobija u ePodsticaji Izjava da se odričemo prava na Žalbu.
Znam ja to sve.

Nego me samo zanima jedno - šta se dešava ako neko ne prihvati. Jer drugi mu je podneo zahtev, osoba je starija i ne ulazi na e upravu.
Dobija li subvencije?

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh