Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Srđane znam da te svi cimaju i ne daju ti mira ali vidim da svima izlaziš u susret. Šta se dešava sa nama kojima stoji od početka da je zahtev U RADU . Nit dobijamo neko obaveštnje da nešto nismo dobro udadili nit mogu da dobijem vezu pa da pitam. Prošle godine sam imao isti problem koji sam rešio ali sad ne mogu naći nikakav problem , ili barem ja ne vidim nikakav problem.
Hvala .
Prosle godine ako je bilo U RADU, znacilo je da nesto nije kako treba, trebalo je pozvati 0800106107 i kazu sta je problem. I onda ponovo IZMENITI zahtev. Pa je verovatno tako i ove godine.
 
Još samo kad bi imali slobodnog operatora da se javi . Prosle godine sam imao parcelu dupliranu i kod mene i supruge . Sad sam vodio računa da se ne desi tako nešto.
Valjda če se javiti na tel od ponedeljka.
 
Još samo kad bi imali slobodnog operatora da se javi . Prosle godine sam imao parcelu dupliranu i kod mene i supruge . Sad sam vodio računa da se ne desi tako nešto.
Valjda če se javiti na tel od ponedeljka.
Pa da, uglavnom se dugo ceka, evo npr, u cetvrtak iz prve su se javili, dobila broj cekanja 4, i za par sekundi dobila operatera.
 
Zna li neko dal se danas javljaju za informacije ,evo cekam vec pola sata da se neko javi ,peti sam poredu vec pola sata.
 
Srđane znam da te svi cimaju i ne daju ti mira ali vidim da svima izlaziš u susret. Šta se dešava sa nama kojima stoji od početka da je zahtev U RADU . Nit dobijamo neko obaveštnje da nešto nismo dobro udadili nit mogu da dobijem vezu pa da pitam. Prošle godine sam imao isti problem koji sam rešio ali sad ne mogu naći nikakav problem , ili barem ja ne vidim nikakav problem.
Hvala .
Sigurno (100%) da opet ima neka greška

Poruke im šaljite na

  1. uap.callcentar@minpolj.gov.rs
  2. uap.kontaktcentar@minpolj.gov.rs
Pozovite sledeće brojeve

011 302 01 00
011 302 01 01
011 302 01 18

0800 106 107


P.S Opet radi budimo u kontaktu (eAgrar)

 
Poslednja izmena:
Ма нека Црквена земља је у питању уговори кур палац да ми јаве само шта је па спрам тога формирамо цену...А субвенције су већ у најави заложене 😁
 
ja po milioniti put pisem a ona sto govori na ovom snimku od nekog osmog minuta

neznam sta im znaci ovo sertifikovano seme sto se tice primer kukuruza ili suncokreta

Citiram kaze

-----Onda cemo ponoviti taj javni poziv negde tamo u drugoj polovini godine,ZA ONE polj. proizvodjace koji su koristili sertifikovano seme u predhodnoj sezoni itd----


dakle kakav kukuruz mogu da posejem ako nije kupljen od bilo koje semenske kuce dkc,pionir,kws nebitno skroz koja je

vrlo ne jasno sta im ovo znaci i ocekujem da ce srecnici ove godine za ovih 17hilj biti oni koji su sacuvali racune od psenice,jecma ili soje koja ce se tek kupiti

opet ovo ja ovako kontam
 
ja po milioniti put pisem a ona sto govori na ovom snimku od nekog osmog minuta

neznam sta im znaci ovo sertifikovano seme sto se tice primer kukuruza ili suncokreta

Citiram kaze

-----Onda cemo ponoviti taj javni poziv negde tamo u drugoj polovini godine,ZA ONE polj. proizvodjace koji su koristili sertifikovano seme u predhodnoj sezoni itd----


dakle kakav kukuruz mogu da posejem ako nije kupljen od bilo koje semenske kuce dkc,pionir,kws nebitno skroz koja je

vrlo ne jasno sta im ovo znaci i ocekujem da ce srecnici ove godine za ovih 17hilj biti oni koji su sacuvali racune od psenice,jecma ili soje koja ce se tek kupiti

opet ovo ja ovako kontam
Kada bude izašao Pravilnik videćemo tačno šta treba da se radi i kako treba da se podnositi zahtev (Da li preko eRPG ili preko ePodsticaji).

(Svaka kooperacija može da izda ponovo račun ili profakturu samo ovog puta sa izmenama)
Pod izmenama mislim da se ubaci Broj Poljoprivrednog Gazdinstva i još ono što se bude tražilo.
 
Poslednja izmena:
Sto bi rekao @Matić ovo je app. Ove godine ce ici soja iz domace radinosti,ne pada mi na pamet da placam semensku koja je preko 150din/kg.
 
Nisam rekao da ne pokriva nego da ce biti ako prodje prodje. Sada kada kupujemo seme nista ne znamo da li mora preko racuna da se placa ili opet ove zajebancije kao sa gorivom i slicno.Takodje je upitno da li ce uopste biti konkursa. Gospodja ministarka laze pa se ne krsti,barem je do sada tako bilo. Rizikovati i uloziti 15000 (100kg) umesto 5000 din u seme mislim da nije pametno,sobzirom da se ovim kupovnim semenom nista znacajnije ne povecava prinos.
 
Nazad
Vrh