Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Ne treba štampač, ja sam potvrdu mailom poslao otkupljivaču i rešen problem.
 
Да ли је ико игде видео текст првог јавног позива за подстицаје у 2023. години, за премију за млеко?

По (новом) Правилнику о условима, начину и обрасцу захтева за остваривање права на премију за млеко, у члану 4. ставу 1. јасно стоји да се јавни позив објављује на интернет страницама министарства надлежног за послове пољопривреде и Управе (за аграрна плаћања). У овом саопштењу Министарства јасно пише да је јавни позив расписан јуче, 3. априла 2023.

На страници Министарства на којој се објављују јавни позиви за 2023. и даље не стоји овај позив. На страницама Управе нема никаквих јавних позива.
 
evo ovde ne logujes se kad otvoris eAgrar na prijavu vec na epodsticaje i tu ti pise da podneses zahtev trenutno ima za premiju za mleko samo




Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
e pa jbg ne znam onda,pise da su pustili i moze prijava za mleko ja sam to skontao da ti treba gde da udjes za zahtev

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Синоћ сам послао захтев Управи за аграрна плаћања да ми пошаљу адресу на којој може да се прочита јавни позив и јутрос су ми одговорили. Јавни позив је објављен на следећој адреси: https://uap.gov.rs/wp-content/uploa...iju-za-mleko-za-prvi-kvartal-2023.-godine.pdf

Укупна расположива средства по овом јавном позиву су 3 милијарде динара. Према објави Министарства, за први квартал прошле године исплаћено је 2.957.680.874,50 а за други квартал 3.076.972.565,70. У тим кварталима премија је износила 15 динара по литру. За трећи квартал исплаћено је 1,891,468,339.00 али тада је премија износила 10 динара. Није званично објављено колико је исплаћено за четврти квартал, али је било најављено да ће исплатити 1,8 милијарди динара.
 
Biće love......

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Od mene traže sad očitanu ličnu kartu.A obnovljeno gazdinstvo bez problema.
Za kovid pomoć je stagnacija u pitanju-to je njihov odgovor.
 
jel cuo neko nesto o navodnoj takozvanoj doplati u vidu direktnih davanja?
kasnije tokom godine
 
Poslednja izmena:
Jbg da se placalo na vreme ne bi bilo kamate

Navodno se nesto prica jer ima manje gazdinstava pa ce jos neku crkavicu dati
 
Nazad
Vrh