Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

milan11

Član
Učlanjen(a)
18 Maj 2016
Poruka
3.032
Lokacija
Smederevska Palanka
Mozemo se prebaciti u novu temu za ovu godinu. Mnogima su ostala razna dugovanja za subvencije iz prosle godine a koja bi navodno trebalo da se isplate pocetkom ove godine, sto cemo jos videti.

Da li imate neke informacije o subvencijama za ovu godinu, sta ce se sve subvencionisati i za sta planirate da konkurisete?!

Ja na primer imam u planu da konkurisem za povracaj za plug kupljen leta 2022, ako bude konkurs 50% na nivou drzave jer nemam nikakve lokalne konkurse. Razmisljao sam o eventualno jos nekoj kupovini kad prodam psenicu ali ne znam da li je pametno ici na nove masine i ocekivati potencijalne konkurse ili uzeti polovno..
 
Ja smatram ako sad ne radim sa 33, i ako sad gledaju da nam podapnu nogu a podignu podignute, ne treba niko ni sa 45-50 da mi pomaze, jer tad su vec na redu sledeci ambiciozni ljudi… a mi bi tad trebali da uzivamo malo u svojoj muci. Ako to ne moze, onda ili da se izborimo ili masovni harakiri da uradimo svi koji su curatali i idli linijom manjeg otpora, jer Boze moj ako komsiji crkne gazdinstvo ja cu vise radit pa cu vise imat, umesto da se borim da imam vise od onoga sto radim…
 
ili pustis mail upravi za agrarna placanja,mada kolega izbacio odg njihov da trenutno nemaju sredstava

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
drmaju se kao u 220 da si ih ukljucio

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Da li neko zaista misli ili veruje da neko u vladi i od političara je tu da drzavu ucini boljom i stanovništvo srecnijim?
Da li neko misli da se oni nerviraju sto subvencije nisu isplaćene?
Ljudi,kradu nam budućnost!
Jos nesto Cu Vam reci pa da Vas ne davim.
Imao sam radnike sezonske iz Nepala.Nista manja plata nije u Nepalu!
Ej dokle stigosmo_Od ovakve drzave 'od herojskog naroda postali smo ....me znam sta.
Pozdrav
 
Није да браним дотичну, али шта на снимку није ок?

Проблем је што дотична води министарство које дугује новац и по преко две године, а дотична ништа не ради на решавању тог дуга. Напротив, само гомила нове дугове а истовремено обећава да стари само што нису исплаћени.

Поред тога, и на друге начине уништава пољопривреду коју би требало да унапређује: укида или смањује субвенцје и отежава њихово добијање, забрањује извоз а подстиче увоз, ограничава цене, дозвољава монополе, олигополе, картеле итд.

И поред свега тога, министарка налази време да се врло активно проводи у кафани и снима, и руга свима у лице.
 
Проблем је што дотична води министарство које дугује новац и по преко две године, а дотична ништа не ради на решавању тог дуга. Напротив, само гомила нове дугове а истовремено обећава да стари само што нису исплаћени.

Поред тога, и на друге начине уништава пољопривреду коју би требало да унапређује: укида или смањује субвенцје и отежава њихово добијање, забрањује извоз а подстиче увоз, ограничава цене, дозвољава монополе, олигополе, картеле итд.

И поред свега тога, министарка налази време да се врло активно проводи у кафани и снима, и руга свима у лице.
Svi imamo pravo na privatni zivot.
 
Kad si ministar moras da imas odredjeni kodeks ponasanja.
Verovatno joj niko ne bi zamerio na ovom ispadu da je u poljiprivredi sve sjajno, kao na primer da su pomogli poljoprivrefnike posle suse, da su isplatili subvencije, da se bore za cene mleka, kukuruza, psenice, soje, da ne dozvole uvoz crkotine iz ww2...
Da moja porodica stoji kao njeno ministarstvo ja sigurno ne bih dane providio u kafani vec bi se trudio da popravim stanje.
Ziveli ministarko 🥂
 
Nazad
Vrh