Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Kao je krenulo subvencije za započinjanje proizvodnje dobićemo do pred kombajn.
 
Znači da od isplata neće biti ništa do jula (kako je ministarka izjavila) a kako onda idu godišnji odmori-do septembra će biti isplaćeni svi kao i za 22-u što su isplaćeni svi do 25 marta...
 
Info iz prve ruke,(od plave gospođe) isplata subvencija po ha, (6000) plan je bio u junu sve da se isplati istog dana, ako ne bude pritisaka neće biti pre.
Pokrajinski za mehanizaciju za ratare u maju (400 miliona).

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Bolje bi im bilo da je to greska,tj pogresna informacija.Jer u suprotnom izlazi desetina hiljada poljoprivrednika na ulice i krecu blokade svega i svacega ....:haha:.Sto neko ovde napisao,kako smo slozni,tako i oni nas jeb...moze im se.
 
Da li ima neko info o subv. za žensku telad.Sve vreme se priča o tome ali o uslovima, ništa.
 
Kao da se niko nikada nije napio, nije ga pogodila pesma i slično, živa duša.
Ali je problem što je njena jedina preporuka da dobro partija. To ti je kao kada me je jedan vučićev drug 2014-e u Havani ubeđivao da glasam za Vučića. Ja mu kažem da mi kaže neke vrline koje bi bile razlog da glasm za njega. Rekao je: velik je navijač CZ, da se dobro tuče kao navijač i da će se njegovi sudski sporovi izvući iz ladica ako ovaj pobedi. To je uspeo da navede za tri nedelje koliko smo se družili.
 
ili pustis mail upravi za agrarna placanja,mada kolega izbacio odg njihov da trenutno nemaju sredstava

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Na mejl te otkače, bolje je zvati kol centar. Svaki put sam dobio vrli precizne i za mene bitne informacije. Da li je predmet, zaprimljen, pod kojim brojem, da li je kompletan, u kojoj je fazi postupka i td. Možda sam imao sreću
 
Ako je ministarka izjavila da će najranija isplata biti za 45 dana a ti je sad demantuješ.Može da bude samo kasnije od izrečenog.
Status parcela se mogao i do sada rešavati a još ostaje 45 dana da se reši.Možda postoje ljudi koji ne barataju telefonima i računarima ali se uvek nađe ko će pomoći.Ne znam kako su ti isti dobijali subvencije kada nije bilo prijavljivanja.Potpuno je isto kao i pre korone.Unosi se setvena struktura da bi obnovio gazdinstvo.Sad,šta će tražiti javnim pozivom,ne znam jer koliko sam shvatio sve rade u trku.
 
nisam video tu info da ce najranija isplata biti za 45dana
i od cega najranija? dok kog datuma se odnosi ta izjava?
ako mozes link postavi od te vesti da procitam

ukoliko se secam uvek se prijavljivalo za subvencije(rok je bio mesec dana,ko se prijavi u pocetku meseca dobijao u pocetku tj na polovini meseca,ko na kraju uvek cekao malo duze da isplate) do cini mi se poslednje 2 godine gde je islo automatski ako nisi menjao nista u gazdinstvu
tako da je taj javni poziv postojao i pre
 
Nazad
Vrh